[Help] Can it play without internet? Може ли да се играе без интернет?

MACTEP

New Member
Joined
Jul 23, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Хора, здравейте. Надявам се тук има хора, дори съм сигурен, че има хора които разбират играта до най-простото нещо и ще съм благодарен, ако е възможно да отговори някой разбиращ - Може ли МуОнлайн да се играе без интернет? Може би има някакъв симулатор или незнам. Но много се надявам това да е възможно, защото ще бъда без интернет около месец, а много ми се играе на тази игра (тя ми е любима все пак :) ) Моля помогнете :;:)

People Hello . I hope that there are people, am even sure, that there are people Who Understand The playing as well will be grateful next to the simplest thing and I will be grateful as well, he if it is possible for somebody to answer understands Can MuOnline be played without internet? There is some simulator or I do not know possibly. But I hope really that that to be possible, For I will be without internet for almost a month, Game is played to that really (She is favourite after all :) ). Please help :;:)
 

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,463
Reaction score
11,146
може да се играе без интернет
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Всички Ip-та да са 127.0.0.1, задължително FireWall-а да е OFF, IP в main.exe пак 127.0.0.1 и така ^^ (Може и да съм пропуснал нещо... ако е така, кажете ми, че да го потърся как точно беше ^^)!
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Може но трябва да имаш собствен сървър... и ще си играеш сам :chuckle:
Иначе за други сървъри ако имаш предвид мсиля,че няма начин :;):
 

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Може но трябва да имаш собствен сървър... и ще си играеш сам :chuckle:
Иначе за други сървъри ако имаш предвид мсиля,че няма начин :;):

Ми то ако има начин аз няма да им плащам 25лв всеки месец на жените от унакса :d
 

masterhack

New Member
Joined
Jul 17, 2008
Messages
30
Reaction score
4
има разбира се аз на село без нет играя :D с bluthtuth като го инсталирасш ти дава IP обикновено е 192.168.50.1 и си го разменяш с 127.0.0.1 в сервер файловете за проблеми пишете на скайп :)
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Mисля че пича питаше да играе онлайн.a не да си играе сам :d