[Help] Buy Server Files And Webshop

Status
Not open for further replies.

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Търся да закупя сървърни фаилове на сезон 3 епизод 2 със Webshop и клиент давам добра сума ако има желаещи да пишат.
П.С да са нещо като на ескеип му или му българия ::D:
 
Търся да закупя сървърни фаилове на сезон 3 епизод 2 със Webshop и клиент давам добра сума ако има желаещи да пишат.
П.С да са нещо като на ескеип му или му българия ::D:

Защо направо не каза, че искаш тяхните, защото "нещо като на Ескеип или на България Му" няма :chuckle:. Между другото мисля, че цяната от 150 лв. и +10/20 лв. отгоре е добре :wasntme:.
 
xaxa 200 лева за файлове ти луд ли си .... по добре да ги дам за ъпгрейд на компа от колкото за няква игра ...
 
Е той нали иска и уебшоп, надява се да си ги преизкара тия пари които ще даде за файловете.
 
съгласен сам да дам дори до 200 лева само да са яки сървърните фаилове и да има точните итеми уебмагазина
 
не знам но мисля че дарк мастър и за 200 лева няма да ги даде... (МОЕ МНЕНИЕ НЕ МЕ КРИТИКУВАЙТЕ)
 
Ще ги даде.. той тоя parsy ги даваше за 100 кинта та DarkMaster няма да ги даде за 200...
 
Аз нямам думи просто....Защо ти е да ти купуваш файложе на EP 2 да не си мислиш че сървъра ти ще бъде по-игран.Или пък webshop ??? Та това нещо го има и безплатно в нета.А да и да ти кажа във форума има пуснати доста добри файлове които са стабилни и ще ти вършат добра работа
 
Аз нямам думи просто....Защо ти е да ти купуваш файложе на EP 2 да не си мислиш че сървъра ти ще бъде по-игран.Или пък webshop ??? Та това нещо го има и безплатно в нета.А да и да ти кажа във форума има пуснати доста добри файлове които са стабилни и ще ти вършат добра работа

И аз така мисля :yes: :drinks_cheers:
 
Аз нямам думи просто....Защо ти е да ти купуваш файложе на ep 2 да не си мислиш че сървъра ти ще бъде по-игран.Или пък webshop ??? Та това нещо го има и безплатно в нета.А да и да ти кажа във форума има пуснати доста добри файлове които са стабилни и ще ти вършат добра работа

Зависи. Поначало можеш да си земеш файлове, защото платените файлове са най-добри. Всичко което се плаща е най-добро. Разбира се, освен ако можеш сам да си ги фикснеш и така е по-изгодно да си вземеш безплатни :;): !
 
та някои ще ми даде ли или не ?????? 200 лева давам
 
ако никои няма да ми даде то поне ако някои иска да работи с мене в екип за сървър да ми пише иам машина която е мн стабилна
 
Protect не ти препоръчвам да си харчиш мангизите за някфи сървър файлове...в живота има и други работи осфен 1 ПЦ....
 
Last edited:
protect не ти препоръчвам да си харчиш мангизите за някфи сървър файлове...в живота има и други работи осфен 1 ПЦ....

Има 1 поговорка, няма да я споменавам, мисля че всички се досещат..
 
абе оставете момчето като е решило да ги зима да ги зима негови са си парите негов си е и изобора !!!
 
protect po dobre nedei pravi season 3 episode 2 .. po4ti nqma da se igrae super nasran e spored men po stava season 3 episode 1
 
а според мен най добре 97d+99items или 99b+ нещу от тоя сорт
Сезоните SUX ! :)
 
За 200 лева мога си зема 9600 ge force 3D ddr3 512 MB, и процесор AMD 6400+ ddr3 memory controller , отколкото да ги дам за някакви файлс и уеб шоп, ти ще си ги върнеш тиа пари с уеб шопа след 1-2 години, в Release секцията има добри файлове използвай тях, даже в нета има с3 еп2 уеб шоп
 
ами направих го на 1.02d обаче немога да намеря итеми за Webshop-а и незнам кво ше правя...
 
Променения от мен webshop за 97d бачка и за 1.02d а колкото до S3 E2 webshop просто аддни итемите за summoner от item manager.... Price:0$,0EUR,0 лв.
 
Status
Not open for further replies.