[Dev] BlackNight Web

Status
Not open for further replies.
хъмии така ти се струва 2080 ще го очакваме с нетърпение но има нещо което не ми харесва не съм сигурен дали ще сам жив дотогава (xaxa)

Ei hlebar na maikati chernata pichka da eba,she ti ubarna nosa s hastarq naprede be maloumnik.Aidi napravi neshto ti be shmatko ti go napuham v chernite ushi,ti eba vmirisaniq hlebar da eba.

Life v nikav sluchai ne go puskai!!! Tva sa edni Hieni koito dosta ti zavijdat...! osven sNG,i oshte nqkolko choweka vsi4ko ustanalo zavijda ]:)
 
щом иска да направи нещо и знае що за стока е и че ще закаснее, да не дава срокове.
 
HITLER Ти познаваш ли този Педераз (Life) Какво правише ? А и още ги прави тези номера правише ми се на приятел и в сьщото време ми бьгна компа ей така за да се направи на хакер .. той неможе да си настрой 1 WebShop камоли wEB ReSpEc7 е прав пьлен боклук е най много да си напише името от долу да сложи 20-30 шела и после да се прави на Хакер Ето това преставлява Life Щом Повечето хора от DarksTeam да го мразят значи има за какво някой даже са патили от това гейче По едно време се отьрвахме от педалчето но явно му стана скучно и пак се вьрна
Няма как да научи Php той е толкова прос че неможе да сметни две и две колко прави камоли Php Life с тези хаквания ей така за щяло и нещяло до никаде няма да стигнеш освен до Моргата
 
Status
Not open for further replies.