[Dev] BlackNight Web

Status
Not open for further replies.
не се е*авайте бе ^^ може пък да го направи (rofl)
 
вече обедихте ли се ?
НЕ сигорен съм чо до няколко години ще го Release (xaxa)
 
до няколко дни ще е готов а ако още ви знае устата въобще да не пускам а :p
 
  • Like
Reactions: FroggerPL
до няколко дни ще е готов а ако още ви знае устата въобще да не пускам а :p


въх нидей уа моля ти съ... повиче няма да ни знаи устътъ ша го чакъми с нитърпений
 
въх нидей уа моля ти съ... повиче няма да ни знаи устътъ ша го чакъми с нитърпений

aaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxa (xaxa)(xaixai)
 
НЕ сигорен съм чо до няколко години ще го Release (xaxa)

хъмии така ти се струва 2080 ще го очакваме с нетърпение но има нещо което не ми харесва не съм сигурен дали ще сам жив дотогава (xaxa)
 
ха мишки :d аре нправете вие бе :d
 
  • Like
Reactions: FroggerPL
аре бе тапанар на ли до 16 вече сме 18 само мойш да говориш и ако го качиш случайно главата си слагам че ще има 99999999 дупки шелове и т.н защото ти си мазно педалче само гледаш как да преебеш някой
 
Пфффф....LilPubzy,ReSpEc7,D3nKa7a...Изобщо не ви разбирам мен той не ме е учил да правя уебове ,но си направих, а ако искате и вие да можете да си направите почнете да учите езика в случая PHP!
На човек винаги може да му изникне по-спешна работа и да не може да да завърши дадено нещо в дадения срок...и после се чудите защо 50% от нещата в Development не са завършени...отговора е заради такива като вас които непрекъснато притискат и обиждат Developer-a!!!

Сега само не ми излизайте с номер "Какъв си ти да ми казваш какво да правя?"!
 
сети се някой да им го каже обаче ... ти на рескин ли викаш че си си направил уеб ?
 
сети се някой да им го каже обаче ... ти на рескин ли викаш че си си направил уеб ?

Не си виждал вътрешността няма общо с BattleZone,DarksWeb Или каквото и да е :)

ПС: Само идеята за дизайна ми дойде оттам ;)
 
Пфффф....LilPubzy,ReSpEc7,D3nKa7a...Изобщо не ви разбирам мен той не ме е учил да правя уебове ,но си направих, а ако искате и вие да можете да си направите почнете да учите езика в случая PHP!
На човек винаги може да му изникне по-спешна работа и да не може да да завърши дадено нещо в дадения срок...и после се чудите защо 50% от нещата в Development не са завършени...отговора е заради такива като вас които непрекъснато притискат и обиждат Developer-a!!!

Сега само не ми излизайте с номер "Какъв си ти да ми казваш какво да правя?"!

абе никои не може да те научи докато сам не започнеш да се учиш аз това сам го направил преди много време има едно нещо наречено "базик" базикаме се с него защото всички знаят що за стока е и че 1 прост код не може да напише камоли уеб да прави най много да копира от някои модулите да смени картинките и ето го уеба пристига (xaxa) сега няма смисал от допалнителни коментари ти ако беше умен щеше да разбереш за какво става въпрос в цялата тема (xaixai)
а и аз не чакам на никого имам хора който могат да ми помагат........
 
да не забрайш да вмъкнеш някой шелче :p късмет ^^
 
абе никои не може да те научи докато сам не започнеш да се учиш аз това сам го направил преди много време има едно нещо наречено "базик" базикаме се с него защото всички знаят що за стока е и че 1 прост код не може да напише камоли уеб да прави най много да копира от някои модулите да смени картинките и ето го уеба пристига (xaxa) сега няма смисал от допалнителни коментари ти ако беше умен щеше да разбереш за какво става въпрос в цялата тема (xaixai)
а и аз не чакам на никого имам хора който могат да ми помагат........

ами ако е започнал да учи и вече може??? изчакайте няколко дни и тогава вече се бъзикайте с него, това ,че не е успял да го релийзне на време нищо не значи :)
 
Status
Not open for further replies.