[Release] BlackMu Web 0.8

чакай малко ве някой да ти е дал право да го разпространяваш ? има си кредити значи трябва да има разрешение от тях за да го качиш ае ще ти е..а майката келеме омразна ми от вас за куф хуй треа нашият сайт да го ползвате ? дал ли сам ти право да го качваш ? ти еба келемето тъпо

Темата не е за ПСУВНЯ както и форума!
 
не съм го раздавал просто го копират ;)

Сега дето си толкова отворен ти давам думата си че и какъвто сайт да сложиш ще го качвам във DarksTeam до 1 седмица !!!!!!
 
давай ти беше от хасково нали ?

Да от хасково съм :) спри да спамиш във темата ако имаш въпроси ЛС!
 
давай ти беше от хасково нали ?

Ти пък брат спри се до вчера беше 40 кг с напикани гащи сега си тръгнал малко на фитнес и не се вживявай толкова за голям побойник :)
 
Ти пък брат спри се до вчера беше 40 кг с напикани гащи сега си тръгнал малко на фитнес и не се вживявай толкова за голям побойник :)

ххх ние се разбрахме с човека пак и не съм казал че ще го бия или нещо подобно просто попитах ? па до колкото 40 кила може да съм бил така е а от фитнес бияч не се става :) тренирам си за кеф
 
Doktoraна 15 години си немога да разбера за какво се правиш искаш да ти идвам на гости ли ?
 
аве еи филмиран с тебе нито зор имам нито нищо ела пак като искаш кфо ще стани ? големи биячи сте еи ! кажи ми кфо ще стани като дойдеш за това в този форум не влизам само филмирани хора има 10 човека който ги уважавам от този форум всички останали сте мишкари па да дойдеш боли ме хуя бахтали са ма чупили са ми носове ръце болима хуя за 2 удара пак и не се знае колко и бияч си може да се прибереш пеша после ;) И пишеш се културиста и се мислиш за голям бияч така ли дигам си 110 кила от лежанка и сам на 15 както каза боли ма хуя за големи културисти като тебе ! И стига сте писали тука аз се разбрах с човека не ме занимавайте с глупости !
 
Last edited:
дизаина няма нищо общо с този на картинката ..... :x оправете го :)
 
Ако някой даде чист хеадера направо ще е златен ! :D
 
нямам PS за това ако някой може да го даде ще съм му мн благодарен :)
 
нямах предвид това но както и да е :D
 
ALTER TABLE Character ADD Resets INT NOT NULL DEFAULT 0
OR
ALTER TABLE Character ADD GrResets INT NOT NULL DEFAULT 0
 
  • Like
Reactions: raymond16