[Release] BlackMu Web (0.8)

как ще е отврат бе не не това е невъзможно се пак @Life го е дал неможе да е отврат нещо се бъркаш (rofl)
 
  • Like
Reactions: Ex7a3u
как ще е отврат бе не не това е невъзможно се пак @Life го е дал неможе да е отврат нещо се бъркаш (rofl)

БЛАГОДАРИМ ТИ КРАЛ @LIFE ДАЙ ОЩЕ НЯКОЙ ДРУГА ПОМИЯ ДА СИ БЪРШЕМ Г*ЗА !
 
този сайт е като чудовището на франкенщайн има отвсякъде части :D :D :D
УЖАС
особено новия им дизайн когато го видя все ме стряска :D :D :D
Кат не ти харесва не го гледай бе "Дизайнер" не всички са като тебе да не излизат по цял ден(месец, година) и да разцъкват пред компа (chuckle) земи легни поспи малко остей го тоз комп и пак виж web-a може да ти се стори по-хубав (cgamer2) , който колкото може дет са вика :)
Колкото до web-a 10/10
 
само не разбрах аз какво правя в кредитс.. ?!
 
кои кредитс да сложа ? доктора кажи ;)
 
Doktora, -=Master=-, MFS Team 2009 - 2011 попринцип мфс теам не мисля че им е мястото в даркстеам но като качваш неща на който те имат кредитс мисля че трябва да си им го оставяш !
И дайте да си имаме уважението не ви харесва сайта не пишете нищо защо трябва да ни обиждате трудът който сме положили за него аз обиждам ли вашите проекти ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Victtorio
Има повече дупки отколкото България
но е як 10/10
 
мн яко се изказа нищо не ти разбрах :D:


колкото до уеба никога няма да си сложа такъв ушашавен уеб хД

то нестава само с ядене трябва и акъл ;ддд
 
Аве ей всички от тоя форум сте ''ОЛИГОФРЕНИ'' с изключение на някои хора вие ко искате да помагате на хората или да са подигравате нали тоя форум е направен със цел да помагате на хората...
Дава е*ба в олигофрените човека просто поиска да качи един уеб ако някои го хареса да си го тегли ако не, не ве ако сте най-грозния уеб дае пак няма смисъл да са подигравате рабиратели ако не ви хареса просто недейте си давате мнението тря да кажете нее хубав туи онуи......
Човек колкото иска да напрай добро неможе...
всичките от даркстийм сте олигофрени .............
 
Аве ей всички от тоя форум сте ''ОЛИГОФРЕНИ'' с изключение на някои хора вие ко искате да помагате на хората или да са подигравате нали тоя форум е направен със цел да помагате на хората...
Дава е*ба в олигофрените човека просто поиска да качи един уеб ако някои го хареса да си го тегли ако не, не ве ако сте най-грозния уеб дае пак няма смисъл да са подигравате рабиратели ако не ви хареса просто недейте си давате мнението тря да кажете нее хубав туи онуи......
Човек колкото иска да напрай добро неможе...
всичките от даркстийм сте олигофрени .............

И аз сам на тва мнение :ДДД
 
И аз съм на същото мнемие харесва ми веба и ще го тествам засега е 10/10
 
Този "Уеб" не е ли, като на "SkyNetMu" уеб-а?
 
Този "Уеб" не е ли, като на "SkyNetMu" уеб-а?

По скоро неговия е като моя , защото го е копирал :) . Като не знаеш не говори !