[AD] BAVKA MU v1.0L BOX +1 2 3 4 5 In Shop

Status
Not open for further replies.

MadBoy

New Member
Joined
Apr 27, 2008
Messages
805
Reaction score
152
oh yeah.!! i love 1.0L mu Version's Let's play guys :)
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
::d:::d:::d:::d:::d:::d:::d:::d:::d:::d:exp max ::d:::d:::d:::d:::d:
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Може и такъв да е , ама като видях в твоя колко правописни грешки има в новините мога да кажа, че си някъв пропаднал , ти Български не знаеш , тръгнал си да коментираш на другите хора , скрий се !
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
скрии са ти погледни аз кво мога и кви възможности иам и погледни своите bitch!
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
плюс тва тоя откасак първо ми се моли да му давам неща а после ми вика че сам педерас и други такива тъи че да го духа а и ти с него ;)
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Абе човек , като имаш възможности що не пуснеш на по висока версия ? Явно не можеш , възможностите са ти до 97д ... Аз ако съм искал да съм си направил , и мога да ти кажа, че когато ти си почнал да правиш сървъри на МУ аз вече съм имал по 50 човека ОН !
 

climber4o

New Member
Joined
Aug 4, 2008
Messages
68
Reaction score
2
еми явно така е реиш бе ти кво си мислиш да не би да е толкова трудно на Season 3 се пусне сървър !! пък и там идва въпроса колко % от хората играят новите версий! 25% другите 75% играят 0.97d до 1.0L!
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Еми айде, като си големия разбрирач ми дай напълно фикснати файлове с3еп2 искам само като сменя ИП-тата и да тръгне ! И Тва за 75% от хората дето играели стари версии не е вярно , просто забележи в сайтовете с класаций на с3еп2 колко човека има в сървъра ( около 600 )
 

climber4o

New Member
Joined
Aug 4, 2008
Messages
68
Reaction score
2
хаха искаш да ми кажеш да отида да си купя s3ep2 файлове и ти ги дам .... мислълта ми беше че вече не е толкова трудно всеки да си напраи сървър !!
 

aLegRo0

New Member
Joined
Aug 20, 2008
Messages
419
Reaction score
22
EminescuX мога да ти кажа че ти си нооб с сравнение с Пртект такаче моляте да не се ихвърляш така
сервера е ламерски ткаче тос
3а мен сервера ако имаше отценка
Моята отценка ште6е да бъде 0/10 !
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Rename administrator.php, и по-добре свали новия release, мисля че тук рега ти не бачка ^^
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Аве човек аз когато съм почнал да правя сървъри тоя форум го нямаше , така че , запази си смешния коментар!
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
eminescux мога да ти кажа че ти си нооб с сравнение с Пртект такаче моляте да не се ихвърляш така
сервера е ламерски ткаче тос
3а мен сервера ако имаше отценка
Моята отценка ште6е да бъде 0/10 !

хахахааххахахаххахх твоя сервер ли е по добър веднага на 2-рия ден го спря тоя сервер го хакнаха няколко пъти и пак има игра4и сега с новия реалесе и няма да мое го хак и мн пое4е 6те се развие и 6те е по добур от твоя сервер....
 
Status
Not open for further replies.