[Release] Angel Template - by omFg

На това ако му викате "ЯК" темплейт ще си изям мадята
 
  • Like
Reactions: Greiton
Мой човек, ти и толкова не можеш, така че айде най-добре млъкни!
 
  • Like
Reactions: Greiton
ТИ СИ ЖАЛЪК ЧОВЕК КОЙТО НЕ РАЗБИРА ОТ ГРАМ НИЩО с 1 ДУМА кръкла 0-си + това нямаш и 1 УЕБ НАПИСАН ЛиЧНо БЕЗ ДА СИ КОПИРАЛ И ПОСТАВЯЛ СРАМ И ПОЗОР СИ ТОВА СИ БЕЗ СПАМ ПО ТЕМАТА НА ХОРАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Аз ли бе мухал?! Научи се да пишеш грамотно и тогава се прави на голям "ПРОГРАМИСТ". Не стига, че грам си нямаш на представа от PHP и още куп работи, ами и устата ти знае много. Това, че нямам постнати сайтове значи ли, че нямам написан уеб ЛИЧНО от мен?

EDIT: А с тая снимка, която показа още повече се закопа и доказа ЩО за стока си!
Сменил вече цветовете и картинките, и вижте ме к'ъв съм ДИЗАЙНЕР!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Greiton
Мои то момче , аз когато се занимавах с МУ и държах ти още сучеше мляко от майка си аз когато имах 50 60 играча а вие имахте с 2ма 3ма , и с един умрял сайт където където и да кликваше даваше грешки при мен кога е имало такива работи е ЖАЛТАК




Еи некадърник прост селски аз съм показал нещо хайде покажи ти нещо бе ЛАЙНАР?
 
Last edited:
Всеки път, и кога аз съм държал Му сървър бе? А кога ТИ си имал 40 играча в оня нескопосан фън сървър? Ти едвам едвам 35 събираше за УЖ Melee Event-и, но няма да споря с теб повече ти си и ще си бъдеш винаги комплексиран. Ако имаш да ми казваш нещо ми го кажи в скайп и не спами повече в темата!
A btw още 1 път си показа неграмотността :D. К'во си показал бе? Показа, че си толкова голям ПРОГРАМИСТ, че даже не знаеше к'во е променлива и масив. Е да голЕм си!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Greiton
Няма да споря , маи забрави SkyNetMU :D AAAAAA да с ония сайт на дамиан от нета :D STOP SPAM PLES
 
  • Like
Reactions: Greiton
Няма да споря , маи забрави SkyNetMU :D AAAAAA да с ония сайт на дамиан от нета :D STOP SPAM PLES
SkynetMu ?????? WTF, момче отчайващо прост си никога не съм имал такъв сървър!
 
  • Like
Reactions: Greiton
ахаххАААХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХАХХААХАХАХ АХАХАХАХАХХ ТИ СИ МНОГООООООООООООООООО ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ИМА ХОРА КОИТО ВЕДНАГА щЕ ПОТВЪРДЯТ (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) СМЕШКА ЗЕМИ МЛЪКНИ ЧЕ СТАВАш БАНАЛЕН ХААХАХАХАХАХХААХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ НЕ ДЪРЖАХ skynetmu АХАХАХАХАХ УБИ МА
 
  • Like
Reactions: Greiton
ахаххАААХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХАХХААХАХАХ АХАХАХАХАХХ ТИ СИ МНОГООООООООООООООООО ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ПРОСТ ИМА ХОРА КОИТО ВЕДНАГА щЕ ПОТВЪРДЯТ (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) СМЕШКА ЗЕМИ МЛЪКНИ ЧЕ СТАВАш БАНАЛЕН ХААХАХАХАХАХХААХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ НЕ ДЪРЖАХ skynetmu АХАХАХАХАХ УБИ МА
К'во да говоря сам се смееш на простотиите си. Или си невменяем или ти е толкова богат речника, че само т'ва измисляш ;).
 
  • Like
Reactions: Greiton
Имам чувството ,че hanuka e пиян ,а еnduwe напушен :D
И ебати спама някой да изчисти темата ;д
 
  • Like
Reactions: Greiton
:d Той и да е напушен и да не е винаги е такъв!
 
  • Like
Reactions: Greiton