[Release] Ang3l MuWeb

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Това е първия ми Relase, въпреки, че web-а не е мой, а така случайно го намерих из нета и реших да го постна тука.

Credits: незнам на кой са.. пише: "Copyright 2008 ©By =DraKang3l= , All Rights Reserved." пък незнам.

Link за сваляне: uploaded.net


Screens:

 
Last edited:
  • Like
Reactions: Cemaru and timetogo
тва е бившия web на zhypermu i az edin put go polzvah vse pak ti davam 7/10 za truda :)
 
this web is protected from sql injection ecc ?
 
Weba е доста хубав като дизайн но не е никак защитен ?op= много тъпо ?id= трябва да бъде и доста еррори има в кодовете ...
 

Nope it's not :)

По-късно ако ми се занимава ,ще напиша къде са дупките ако някой иска да ги махне ;)

EDIT: Сайта е добър само на дизайн, а доколкото защитата от Injections бих казал ,че е почти нулева (speechless)
 
Last edited:
Това е първия ми Relase, въпреки, че web-а не е мой, а така случайно го намерих из нета и реших да го постна тука.

Credits: незнам на кой са.. пише: "Copyright 2008 ©By =DraKang3l= , All Rights Reserved." пък незнам.

Link за сваляне: http://uploaded.to/file/618008


Screens:



Снимка не виждам... релийс не виждам.. вие сте големи мързели обаче...
пишете ми еди си кой го е направил ето ви линк за download ... напишете малко какво садържа и дали е защитен да се знае този който го сваля какво да прави с него ще ви пусна един MuWeb 0.9 който няма да има картинка с име "MuWeb 0.9" линк за Download и от доло мно як..... поне като създавате теми правете ги като хората ....
 
А ти виждаш ли от кога е темата ?