[Help] Admins

Stomanaed

New Member
Joined
May 23, 2009
Messages
316
Reaction score
33
здравейте , поткарах сървър (party) обаче немога да направя 1 приятел админ ... само аз мога да съм админ. Давам му флагове , ип му пиша , паролоа всичко както трябва но не може да стане админ... преди да влезе пише setinfo_pw -parolata- и пак не става ...
 
здравейте , поткарах сървър (party) обаче немога да направя 1 приятел админ ... само аз мога да съм админ. Давам му флагове , ип му пиша , паролоа всичко както трябва но не може да стане админ... преди да влезе пише setinfo_pw -parolata- и пак не става ...

дай файла за users.ini май беше да го видя :)
 
b54oipx14w8qjmpnu3kh.jpg


Edit
 
Last edited:
здравейте , поткарах сървър (party) обаче немога да направя 1 приятел админ ... само аз мога да съм админ. Давам му флагове , ип му пиша , паролоа всичко както трябва но не може да стане админ... преди да влезе пише setinfo_pw -parolata- и пак не става ...

Преди да се влезе в сървъра се пише setinfo _pw "password" . Копирай го това и го paste в конзолата. Значи след setinfo има отминаване след това pw
 
махни ' ; ' бе .. и към онова a сложи к (не съм сигурен)
 
махни ' ; ' бе .. и към онова a сложи к (не съм сигурен)

да Man1aK е прав, ако не махнеш ";" няма смисъл да се пробва твоя приятел да влиза :D:
 
някой може ли да ми нагласи такова user.ini както трябва щом бъркам ... моля ви :)
 
някой може ли да ми нагласи такова user.ini както трябва щом бъркам ... моля ви :)

ми качи твойто и ще ти го оправа
 
а последните кавички на всички админи ли трябва да са "de"
 
значи когато слагаш админ махни отпред кавичките другото това нкарая където е "a" това означава 4е слагаш ник и парола ако искаш да е по ип пише се само ип-то и накрая "de"
 
Ей Stomanaed добави ме в скайп - r0r4y_ и ще ти помогна :)
 
прайте си сами модовете бе щеви е мн по лесно ;)
 

Similar threads