[Help] Admins

6efa

New Member
Joined
Jun 25, 2009
Messages
213
Reaction score
3
Здравейте момчета , може ли да ми кажете как да направя когато някой е админ да пише

[SMS ADMIN]
[Head Admin] и т.н много ще съм ви благодарен !
 
За ТЪРСАЧКА да си чувал? Дай аз ще ти обясня :) : така... Значи търсачка идва от думата "Търся" като се надявам че знаеш какво значи търся (да искаш да откриеш нещо) и търсачката е за да се търсят неща по ключови думи най-често. Е, замисли се дали ако в тази търсачка подбереш точните думи и вложиш малко труд няма да откриеш това, което търсиш?
 
Чакай бе Мартинчо, момчето може да не знае как да си формулира питането, не се прави на много оборотен :)
 
Такааа да видим дали аз се правя на голямата работа..
Първо написах няколко думички в гугъл... и Google ако цъкне на 5-тия резултат дали няма да отрие отговора и след това лесно може да разбере откъде да го изтегли и нагласи ....
Едит: А вече ако задава тъпи въпроси от сорта на "как да сменя на кого какво да му пише" ... ами то си пише в темата на плугина която както казах може да види от петия резултат ..:
Допълнително:
Можете да смените името на префиксите както и техните използващи флагове от следните няколко реда:


Код:
// Admin Prefix One
#define FLAGADMINONE ADMIN_LEVEL_B - Флага който искате да изисква главния префикс
#define PREFIXADMINONE "Admin" - Префикса който да се показва

// Admin Prefix Two
#define FLAGADMINTWO ADMIN_LEVEL_C - Флага който искате да изисква допълнителния префикс
#define PREFIXADMINTWO "Help Admin" - Префикса който да се показва

// SMS Prefix
#define FLAGADMINSMS ADMIN_LEVEL_D - Флага който искате да изисква смс админ префикс
#define PREFIXADMINSMS "SMS" - Префикса който да се показва
 
Last edited:
  • Like
Reactions: misho_rb
[HEAD ADMIN] флаг: m
[ADMIN] флаг: n
[HELP ADMIN] флаг: o
[SMS ADMIN] флаг: p
[VIP] флаг: r
 

Attachments

  • ADMPRF.rar
    8 KB · Views: 19
на мен този плъгин ми прави проблеми ;): когато го сложа и хората като пишат им излиза по 2 пъти изречението о.О
 
значи имаш още 1 плугин
adminchat_color.amxx или някои плугин за цветен чат махниго и ще ти се оправи (y)
 
на мен този плъгин ми прави проблеми ;): когато го сложа и хората като пишат им излиза по 2 пъти изречението о.О

Хаха сигурен ли си че не си сложил плъгин да можеш да виждаш съобщенията и от двата отбора като си админ :D
 

Similar threads