[Release] Admin Panel for all webs

на мене ми е бъгав нещо... хората немогат да си адват Стац в такъв смисал ,че не им дава да си изберат героя, и другото немогат да си правят регистрации ;( ако можеш дами го оправиш..
 
Index is ready
 

Attachments

  • index.rar
    3.5 KB · Views: 115
Items maker is working only on versions up to Season 1 (for example 97d,99b,1.0m....Sesaon1).
 
  • Like
Reactions: Gam3*BoY
Дамиане ще може ли и на мен да ми направиш една графа за предупредени :)
Edit:Оправих се благодаря все пак :)
 
Last edited:
Дамяне много ти благодаря супер е а и идеята на Реал е много заинтригуваща ако го направите щесте перфектни!Дамяне моляте имашли итеми те за версите преди сезон 1 97,98.....???Плс ако ги имаш да ги споделиш!Видях, че ги има в една папка но неги знам сички!

10/10
 
Last edited:
Малко стара, ама едно тенксче няма да му е в излишък :angel2:

П.С. малко цветове като му се сменят и става секси дупе
 
като сложа админпанела на сайта на xtyling влизам в админ панела и като избера няква опция ме връща пак да си пиша ацц е пас
 
Междусрочната ваканция ще имам свободно време да се занимавам малко със пхп. Давайте идеи какво да се добави в админпанела и ще го направя!
 
Междусрочната ваканция ще имам свободно време да се занимавам малко със пхп. Давайте идеи какво да се добави в админпанела и ще го направя!

Item Maker-a да работи за версия season 3 / 4
И също смяна на клас на героя DK/BK/BM . DW/SM/GrM ... etc
 
докато го оправиш ще може ли някакъв др едитор за итеми да ми дадете да има опциятя ignore мно спешно ми трябва
 
Някой ако знае как да добава предмети за season3 да каже
 
Междусрочната ваканция ще имам свободно време да се занимавам малко със пхп. Давайте идеи какво да се добави в админпанела и ще го направя!

1. Account Creater
2. Support the new versions
3. Other style :sun: