[Help] 97d+99i Guild Bug

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
здравейте пак сам аз :Д
имам много гаден буг вав сурвара хората като влязат в някои гилд после немогат да излязат някои може ли да направи нещу по вапроса
благодаря предварително :)
 
Тва го имах и аз много е гадно смених фаиловете 6тот никои не помогна
 
бая гадно е ако питаш мене
 
Sry za latinicata (tehnicheski prichini) Player-a moje da izlezne ot guilda samo ako si znae Serial Number-a populnen pri registraciqta si!
 
Бьгьт е такьв 4е и да си го знае6 пак не става
 
Izvinqvam se za kirilicata no toku 6to preinstalnah windowsa.I taka da si doidem na dumata.ToXiCk i as go imah su6tiq bug 1 vreme i prosto napravih na vsi4ki igra4i personal ID da e 1 i ve4e moje6e da se izliza ot guild i da se trie heroto.Su6to taka trqbva i da se preraboti register faila.V momenta nqmam vreme no utre sam po svoboden ako iska6 pi6i mi 1 LS sas skaipa ti i utre 6te ti go opravq.Aide bb.
 
За да направиш Personal ID-то да е '1' или нещо друго, просто:

Query за Query Analizer-а, можеш и да го метнеш като задача на SQL Agent-а през време, например 1 минута... (Взависимост от това, дали ще имаш лаг, например машината не ми е мн добра, няма лаг :) )

Code:
USE MuOnline
UPDATE MEMB_INFO
SET sno__numb = '1'
 
Така момчета благодаря много че ми обърнахте внимание ето ми скайп някой да ме намери и да ми помогне мерси много, също така искам да благодаря на даркстеам.нет.
в тоя форум научих много :)
скайп:biskvitko92