[Help] 97d+99i Guild Bug

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
здравейте пак сам аз :Д
имам много гаден буг вав сурвара хората като влязат в някои гилд после немогат да излязат някои може ли да направи нещу по вапроса
благодаря предварително :)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Тва го имах и аз много е гадно смених фаиловете 6тот никои не помогна
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
бая гадно е ако питаш мене
 

ivanchy

New Member
Joined
May 10, 2008
Messages
21
Reaction score
2
Sry za latinicata (tehnicheski prichini) Player-a moje da izlezne ot guilda samo ako si znae Serial Number-a populnen pri registraciqta si!
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Бьгьт е такьв 4е и да си го знае6 пак не става
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Izvinqvam se za kirilicata no toku 6to preinstalnah windowsa.I taka da si doidem na dumata.ToXiCk i as go imah su6tiq bug 1 vreme i prosto napravih na vsi4ki igra4i personal ID da e 1 i ve4e moje6e da se izliza ot guild i da se trie heroto.Su6to taka trqbva i da se preraboti register faila.V momenta nqmam vreme no utre sam po svoboden ako iska6 pi6i mi 1 LS sas skaipa ti i utre 6te ti go opravq.Aide bb.
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
За да направиш Personal ID-то да е '1' или нещо друго, просто:

Query за Query Analizer-а, можеш и да го метнеш като задача на SQL Agent-а през време, например 1 минута... (Взависимост от това, дали ще имаш лаг, например машината не ми е мн добра, няма лаг :) )

Code:
USE MuOnline
UPDATE MEMB_INFO
SET sno__numb = '1'
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Така момчета благодаря много че ми обърнахте внимание ето ми скайп някой да ме намери и да ми помогне мерси много, също така искам да благодаря на даркстеам.нет.
в тоя форум научих много :)
скайп:biskvitko92