[Dev] 97d+99i Fully work

snax

New Member
Joined
Aug 3, 2008
Messages
14
Reaction score
14
Нов проект...

Засега :
- Map 5 town (EXILE) добавена!
- 99 items working perfectly (нови итеми ) оправя се .> (37 % )
- +15+28 items оправен
- PK bug - оправен
- BC bug - оправен
- Zen bug - оправя се
- Party bug - не
- Potion bug - оправен
- DS bug - не

Засега това :59:

Според мене е фиксната вече на 90%
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
The thread topic is 97d+99i FULLY WORKING and then you say "Според мене е фиксната вече на 90%" and I think that doesn't mean that they are Fully Working. I give you 4/10 just because you wasted your time to realease files that have already been released like I don't know... 3-4 times ^^
 

snax

New Member
Joined
Aug 3, 2008
Messages
14
Reaction score
14
Абе уж ги прегледах,но не видях нови итеми?Или се лъжа?
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Да бе представяш ли си? 97д+99и с Dragon Knight на +13 фулл (rofl). Но не мога да отрека, че ще е супер готино да има такива файлове... 97d+99i+s1+s2+s3 ::p:.
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Еми ... Ще е като Retail версийките... Нищо особено ^^
Всичко може да се барне, за да стане по-добро, но ако искате да си играете с рескин на старите версии.. по-добре use новите ;]
Но както си решите :p
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Еми ... Ще е като Retail версийките... Нищо особено ^^
Всичко може да се барне, за да стане по-добро, но ако искате да си играете с рескин на старите версии.. по-добре use новите ;]
Но както си решите :p

Прав си, но за какво си говориме. Погледни само за какво става на въпрос. Излезе Сезон 3 Епозод 2-ри и всички луднаха :wasntme:. Малкоте сезони (сезон 1 и 2) вече почти не се играят, всичко е само сезон 3. Версия 97д+99и не съм виждал от отдавна освен при хората от скайпа ми на които съм им помагал да си направят сървърите и обичат класиката. Сега и с този Сезон 4-ти ще стане голямо мазало. Е в началото няма да е толкова навалица (защото по сървър файловете все още ще има проблеми), но по-късно като се оправят проблемите само трябва да гледаме как всички хубави версий. Честно казано за мене аз Сезон 3 Епизод 2-ри не го зачитам за версия, не защото няма хубави неща вътре (като новите герой и т.н.) ами защото просто от както излезе той се забравиха много добри версии. Всеки има право на мнение и това е моето !
 

DarkWeed

New Member
Joined
Apr 19, 2009
Messages
31
Reaction score
4
Прав си, но за какво си говориме. Погледни само за какво става на въпрос. Излезе Сезон 3 Епозод 2-ри и всички луднаха :wasntme:. Малкоте сезони (сезон 1 и 2) вече почти не се играят, всичко е само сезон 3. Версия 97д+99и не съм виждал от отдавна освен при хората от скайпа ми на които съм им помагал да си направят сървърите и обичат класиката. Сега и с този Сезон 4-ти ще стане голямо мазало. Е в началото няма да е толкова навалица (защото по сървър файловете все още ще има проблеми), но по-късно като се оправят проблемите само трябва да гледаме как всички хубави версий. Честно казано за мене аз Сезон 3 Епизод 2-ри не го зачитам за версия, не защото няма хубави неща вътре (като новите герой и т.н.) ами защото просто от както излезе той се забравиха много добри версии. Всеки има право на мнение и това е моето !

Ако знаеш колко те подрепям Xaphan :;:):;:):;:)