[Dev] 97d+99i Fully work

snax

New Member
Joined
Aug 3, 2008
Messages
14
Reaction score
14
Нов проект...

Засега :
- Map 5 town (EXILE) добавена!
- 99 items working perfectly (нови итеми ) оправя се .> (37 % )
- +15+28 items оправен
- PK bug - оправен
- BC bug - оправен
- Zen bug - оправя се
- Party bug - не
- Potion bug - оправен
- DS bug - не

Засега това :59:

Според мене е фиксната вече на 90%
 
The thread topic is 97d+99i FULLY WORKING and then you say "Според мене е фиксната вече на 90%" and I think that doesn't mean that they are Fully Working. I give you 4/10 just because you wasted your time to realease files that have already been released like I don't know... 3-4 times ^^
 
Абе уж ги прегледах,но не видях нови итеми?Или се лъжа?
 
Да бе представяш ли си? 97д+99и с Dragon Knight на +13 фулл (rofl). Но не мога да отрека, че ще е супер готино да има такива файлове... 97d+99i+s1+s2+s3 ::p:.
 
Еми ... Ще е като Retail версийките... Нищо особено ^^
Всичко може да се барне, за да стане по-добро, но ако искате да си играете с рескин на старите версии.. по-добре use новите ;]
Но както си решите :p
 
Еми ... Ще е като Retail версийките... Нищо особено ^^
Всичко може да се барне, за да стане по-добро, но ако искате да си играете с рескин на старите версии.. по-добре use новите ;]
Но както си решите :p

Прав си, но за какво си говориме. Погледни само за какво става на въпрос. Излезе Сезон 3 Епозод 2-ри и всички луднаха :wasntme:. Малкоте сезони (сезон 1 и 2) вече почти не се играят, всичко е само сезон 3. Версия 97д+99и не съм виждал от отдавна освен при хората от скайпа ми на които съм им помагал да си направят сървърите и обичат класиката. Сега и с този Сезон 4-ти ще стане голямо мазало. Е в началото няма да е толкова навалица (защото по сървър файловете все още ще има проблеми), но по-късно като се оправят проблемите само трябва да гледаме как всички хубави версий. Честно казано за мене аз Сезон 3 Епизод 2-ри не го зачитам за версия, не защото няма хубави неща вътре (като новите герой и т.н.) ами защото просто от както излезе той се забравиха много добри версии. Всеки има право на мнение и това е моето !
 
Прав си, но за какво си говориме. Погледни само за какво става на въпрос. Излезе Сезон 3 Епозод 2-ри и всички луднаха :wasntme:. Малкоте сезони (сезон 1 и 2) вече почти не се играят, всичко е само сезон 3. Версия 97д+99и не съм виждал от отдавна освен при хората от скайпа ми на които съм им помагал да си направят сървърите и обичат класиката. Сега и с този Сезон 4-ти ще стане голямо мазало. Е в началото няма да е толкова навалица (защото по сървър файловете все още ще има проблеми), но по-късно като се оправят проблемите само трябва да гледаме как всички хубави версий. Честно казано за мене аз Сезон 3 Епизод 2-ри не го зачитам за версия, не защото няма хубави неща вътре (като новите герой и т.н.) ами защото просто от както излезе той се забравиха много добри версии. Всеки има право на мнение и това е моето !

Ако знаеш колко те подрепям Xaphan :;:):;:):;:)