[Req] 97d / 97d+99i Client

WiZzKiD

New Member
Joined
Jun 6, 2011
Messages
11
Reaction score
0
Здравейте! Ще съм ви много, ама много благодарен, ако можете да ми дадете линк за сваляне на 97d / 97d+99i client !
Благодаря за отделеното време!
Ако Ви е по-удобно, можете да ми драснете по скайп - dj_innorax
 
За какво го има тоя Search бутон в сайта ?
 
За какво го има тоя Search бутон в сайта ?

И аз това се питам... (tmi)
Явно DarkMaster трябва да го направи този бутон с 3-ройно по големи букви и да мига и свети да да им избоде очите.....
 
Last edited:
Аве мартинчу ти защо на всяка манджа си меродия ве?защо всеки път трябва да се обадиш що не земеш вече да млъкнеш че почваш и мен да ме дразниш знаеш ли?
 
Аве мартинчу ти защо на всяка манджа си меродия ве?защо всеки път трябва да се обадиш що не земеш вече да млъкнеш че почваш и мен да ме дразниш знаеш ли?

Ти не се обаждай....
Ако не си забелязал всеки 2ри пиита за нещо което го има... и защо ли?! Ам защото не ползват търсачката, отнема не повече от 3 минути .

Ето по тази тема само това трябва да се въведе:
Search: Keyword(s): Clients ; Forum: Releases and child forums ; Search titles only
 
Last edited:
97d.99i bugs

a mojeli da popitam nqkoi znae li nqkvi bugove za dmg ili podobni na 97d.99i
i ako znae molq da me nameri v skype : mitako51
mn 6te sam vi blagodaren :)
 
nqkoi znae li bugs na 97d.99i za dmg ili podobni molq namerete me v skype : mitako51 ako znaete ms predvaritelno :)
 
Ето ама аз съм с файловете На Дарка и като се опитам да влезна ми даава че иска по нова версия на Му-то :)

Ти от МАРС ли падаш бе.. леле смени си сериала в майн-а
 
Не Всички разбират братле по спокойно :) Аз съм от тия където не разбират ;п
Та по точно как се сменя сериала на Маина ?
 
Не Всички разбират братле по спокойно :) Аз съм от тия където не разбират ;п
Та по точно как се сменя сериала на Маина ?

с Main Editor
 

Attachments

  • Main editor.rar
    27 KB · Views: 242
  • Like
Reactions: DarkWizard
Does someone have the original client (with last update) of darksteam 97d+99i?
I have an old one but the design of some items are shit, very shitty, some items are named right but the design is repeated like:
lightning staff have standard dmg/cast % etc, but the design is from staff of kundun .... the point is i can't change the "Item/s" Folder from Data\, if i change after i start from launcher it will appear an error ... that he can't find some file (even if it exists).