.::[ 7 Години DarksTeam ]::.

ЧРД DarksTeam и нека благодарим най вече на DarkMaster и на всички останали потребители, които са допринесли за развитието му. Бъдете благодарни и имайте впредвид, че не всичко е пари (DarksTeam е чист пример) и ценете труда на другите, вместо да го приемате за даденост.
 
Last edited:
Прекрасен форум! Пожелавам ви винаги да бъдете толкова отдадени и това да остане ваше хоби и да го правите с кеф! Този форум ми помогна много да се науча да играя тази игра както трябва и да науча много неща за нея - благодаря! Също благодаря за прекрасните файлове , които предоставяте на хората , който се опитват да ни правят кефа!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DarkMaster
7-year-candles-kalynskitchen.jpeg


Ето че 8 април е отново тук, а с него и нашият 7-ми рожден ден!

Мисля, че е излишно отново да споменавам, че през тези 7 години винаги сме се стремили да предоставяме само и единствено най-доброто на нашите потребители.
Също така не мисля да се повтарям от миналата година, казвайки, че вече 7-ма година сме най-големия форум в България (и не само), ориентиран към MuOnline (май го повторих :D:).

Като за финал искам да използвам момента за да благодаря на всички вас - нашите лоялни потребители, които до ден-днешен сте с нас - благодаря ви!

А сега нека жадните кликнат тук, а гладните тук, тук или тук. (xax)

goodluck =))