.::[ 7 Години DarksTeam ]::.

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,464
Reaction score
11,162
7-year-candles-kalynskitchen.jpeg


Ето че 8 април е отново тук, а с него и нашият 7-ми рожден ден!

Мисля, че е излишно отново да споменавам, че през тези 7 години винаги сме се стремили да предоставяме само и единствено най-доброто на нашите потребители.
Също така не мисля да се повтарям от миналата година, казвайки, че вече 7-ма година сме най-големия форум в България (и не само), ориентиран към MuOnline (май го повторих :D:).

Като за финал искам да използвам момента за да благодаря на всички вас - нашите лоялни потребители, които до ден-днешен сте с нас - благодаря ви!

А сега нека жадните кликнат тук, а гладните тук, тук или тук. (xax)
 
Честити 7 години на най-добрия форум :)
Пожелавам през новата година на форума, да има още повече потребители :)

 
Ч.Р.Д :)

Нека още дълго да го има,да се развива все повече и ви пожелавам всички други комерсиални пожелания за рождени дни :D <3
 
Честит рожден ден на форума и все така да се развива и за напред + развитие и на другите секции не само на MuOnline.
 
Ето нещо и от лисицата на форума.
През последната година съм активен тук и ми стана като втора социална мрежа освен facebook .. Честит празник!
:) (xax)

312421.png
 
Честит рожден ден на форума! Дано да го има още много пъти по 7 години!

И мисля, че е крайно време да се съберем (т.е. да се напием) някъде!
 
Форума в момента може да не е в разцвета на силите си, но определено си заслужава да се посещава всекидневно, защото е пълно с готини хора, а не ... ще се въздържа.
Благодаря на екипа, че го е запазил онлайн през тези 7 години, също така и на потребителите за приноса към развитието му.
"Наздраве" :)
 
ДАРК СТАЙМ ИС ДЪ БЕСТ МЕН! ТЕНК ЙОУ ДАРКМАСТЪР ФОР ДАТ ГРЕАТ ФОРУМ! Хепи БърдДей :D
 
Last edited:
Няма да пиша травиални глупости, даже мислех да не пиша нищо. Но ще кажа това което мисля в прав текст, както винаги правя.
Този форум е по-различен от 99%, които са в България. Аз не съм форумен тип, не обичам да пиша, коментирам и обикновенно само минавам, след като намеря каквото ми трябва.

Факт е обаче, че тук станах до известна степен форумен тип, не знам защо... Сигурно, защото има изгода или защото мога и аз нещо да допринеса, или защото съм част от МуОнлайн сървръните издънки, но така или иначе всъщност е единственото публично пространство, което посещавам извън работата ми.

Тук наистина хората помагат, хейтъри има, но сякаш са доста по-малко от средната бройка за повечето форуми. Това е странно, като цяло и неприсъщо за повечето форуми в БГ, където още преди да сме прочели въпроса, вече сме го определили за тъп!

Мисля, че си е струвало времето, което съм отделял тук ще го правя и занапред.
 
Честито на екипа! От много отдавна ви уважавам, дори да не коментирам по темите, разглеждам форума когато мога! Евала на всички за труда ви, дълбоко оценен е! (bow)
 
Ае нека ни е честито, не издържах и реших да го посветя на дарка (xax) тоз виц
Генко вдига тост на рождения ден на шефа:
- И пожелавам любовницата ви да е като София Лорен…
- Благодаря! (мърморейки)
- 1934 година да е родена… (chuckle)
 
Кога Минаха 7 Години бе Дарковци ?? :) Давай те все така :)) и нека достигнем 700 Години :D
 
Честит рожден ден. DarksTeam
Пожелавам още дълги години развитие за да има какво да научат и други поколения.
Най-вече искам да ви пожелая да сте живи и здрави, и успех с това което правите.
 

Attachments

  • Darksteam.jpg
    Darksteam.jpg
    2 MB · Views: 15
Айде честито и от мене, дано Дарк още 100х7 да го имаме този форум и да се развива още повече, ест не само с Му, но и с много други топици :)

Tillykke med fødselsdagen Darksteam