[Help] 10 000 начални точки на играчите

Сладур :* Мерси много ! А да те попитам знаеш ли как да го направя да тръгват примерно с сетт или такива работи ?
 
db MUOnline
Stored Procedures
WZ_CreateCharacter
Search:

INSERT INTO dbo.Character(AccountID, Name, cLevel, LevelUpPoint, Class, Strength, Dexterity, Vitality, Energy, Inventory,MagicList,
Life, MaxLife, Mana, MaxMana, MapNumber, MapPosX, MapPosY, MDate, LDate, Quest, DbVersion, Leadership,money )
SELECT @AccountID As AccountID, @Name As Name, Level, 0, @Class As Class,
Strength, Dexterity, Vitality, Energy, Inventory,MagicList, Life, MaxLife, Mana, MaxMana, MapNumber, MapPosX, MapPosY,
getdate() As MDate, getdate() As LDate, Quest, DbVersion, Leadership,0

Edit:

INSERT INTO dbo.Character(AccountID, Name, cLevel, LevelUpPoint, Class, Strength, Dexterity, Vitality, Energy, Inventory,MagicList,
Life, MaxLife, Mana, MaxMana, MapNumber, MapPosX, MapPosY, MDate, LDate, Quest, DbVersion, Leadership,money )
SELECT @AccountID As AccountID, @Name As Name, Level, 10 0000, @Class As Class,
Strength, Dexterity, Vitality, Energy, Inventory,MagicList, Life, MaxLife, Mana, MaxMana, MapNumber, MapPosX, MapPosY,
getdate() As MDate, getdate() As LDate, Quest, DbVersion, Leadership,100000000

Red - levelUp Points
Green - Money

You can change anything :) GL HF :)
 
Защото имаш процедура и тя добавя 300 точки ако искаш да ти го оправя си остави скайп на ЛЦ.
 
  • Like
Reactions: VirtualMu
благодаря много за помощта но при мен не е 10 000 там.. няма нищо :D
Default Value: нищичко.. написах една нула и като сейфах стана в скобки дано да е ОК сега..
 
благодаря много за помощта но при мен не е 10 000 там.. няма нищо :D
Default Value: нищичко.. написах една нула и като сейфах стана в скобки дано да е ОК сега..

ако нестане ми напиши скайпа ти на ЛЦ и ще ти го оправя 100 % :)
 
скайпа ми го има на профила :)
 
Last edited:
awe putki kazax li ko dda praite we qjte mi uq i lameri ne6tastni napisax go PRUV i TO4NO I QSNO TUPI LI STE WE ?

Като гледам не ние имаме проблем а ти ! И мисля че като обиждаш нищо няма да постигнеш (Ти си доста по-прост от нас то се вижда ;) )
 
направи това на снимката :)

А и човека ти е направил точно обяснение как и кое .... Поне му кажи едно "Благодаря!"
 
Пробвах с кода ти runner и не стана после пробвах и с на Xtyling обяснението но пак не стана даже той ми влезе в компа и накрая истрих базите данни защото Dungeon ми каза а той беше релийснал сървър файловете и сичко е ОК вече благодаря за съдействието на всички Затваряйте!
 
awe putki kazax li ko dda praite we qjte mi uq i lameri ne6tastni napisax go PRUV i TO4NO I QSNO TUPI LI STE WE ?

Ей путка нещастна я трай ве тфоя туп скрипт не върши никаква работа ИДИОТ ГЛУПАВ!
 
проблема е решен и на 2мата потребителя така че няма смисла вече от спам :) by ME :p