[Help] 1.0L WebShop items

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
ако някои има и може да ми даде итемите за webshop на версия 1.0L нека ги даде много ми трябват.
Благодаря предварително.
 
Браво браво а от кой го взе ? :;): използвай 97d shop-а само промени имената на итемите и махни тея кадето не ти трябват
 
питам ако някои има готови итеми да ми ги даде а не това как да си ги направя това го знам.
 
ще ти отнеме 5-10 мин докато си го направиш колко минаха от както пусна темата ? точно затова си го направи сам ...толкова ли е трудно да смениш 4 имена и да махнеш 2 реда...
 
ако обичаш не обиждаи като неможеш да ги дадеш по добре си мълчни,това не е повод да ме банниш от форума просто остави някои може и да се съгласи да ми ги даде.
 
Даваш ми сайта аз ти давам WebShop
 
кфо му е специалното на сайта ?
 
PuMaTa ахахаха защо изнудваш човека....след като тоя уебшоп го има в форума ...а и уебшопа не е твой а на мефо...за коейто благодарим че го даде
 
Хахахаха небади толкова сигурен че е на Mepho :D :D :D
 
Хахахаха небади толкова сигурен че е на mepho :d :d :d

Ако мефо не беше дал шопа на феар сега щях да го имам само аз и екипа на ескейп му, такаче не говори глупости. Всички знаят, че мефо го е правил!
 
Аз нети говоря за WebShop 97d кадето го е вкарал Mepho а за WebShop 99B . Макар че итемите от 97d стават за 99B има разлика....
 
Аз нети говоря за webshop 97d кадето го е вкарал mepho а за webshop 99b . Макар че итемите от 97d стават за 99b има разлика....

Каква е разликата ? Шопа на мефо е от 97д до 1.02к.
 
ти ся мислиш се за кодер? шоп за под S2 преди аз да го направя е нямало такаче ,а ако искат ще ти дам едно hex да го декоде 1 месец
край на спора
 
Хора от каде да сваля WebShop 99b ili 1.0L ако може да дадете по скоро отговор

Благодаря предварително