[Help] 1.0L Problem

absolute

New Member
Joined
Jan 28, 2009
Messages
15
Reaction score
0
имам един проблем с 1.0L версията Trade не работи в сервера , работи но само на някои места , на много малко места
skype : koko_forever5555 ако някои може да ми помогне или да ми предложи други файлове да ми пише тука или в скайп . Благодаря предварително
 
имам един проблем с 1.0L версията Trade не работи в сервера , работи но само на някои места , на много малко места
skype : koko_forever5555 ако някои може да ми помогне или да ми предложи други файлове да ми пише тука или в скайп . Благодаря предварително

Изобщо недей се захваща с чисти 1.0л ,щото само ядове ще имаш.. избери си от тук някой файлчета като 1.0m (99.62T) на DarkMaster или някой други ,които са тествани след това си избери и едно добро сайтче .. на xtyling е добра идея и така..
 
aha

може ли да ми пишеш в скайп koko_forever5555 моля
 
Уп

Up пич ае даи си скайпа или ме намери на моя мн те моля
 
Мисля че мойте файлове ще му свършат работа ако сичко работи той ще ви каже да локенте темата ;)
 
Фаиловете на версиата 1.0Л от този форум само мога да кажа че са перфектни.Аз съм с тях вече месец и отгоре и 1 бъг не съм видял

[Release]MuServer 1.0L
 
Значи ако погледнеш малко във нета ще видиш че /trade не може да се дава на всички места по простата причина да не може играчите да ползват хакове или да правят бъгове за това във по крайните места на градовете става :)
 
аа да попитам

аа да попитам иам един проблем в арена не пада от монстерите Перо ( Blue Father ) как мога да го направя да пада
 
нагласи от commoneserver всичко на 100 % или промени dropa от монстер
 
aa

а дали ще може да си дадеш скайпа или да ми пишеш на koko_forever5555
само да ми обясниш и после ме блокираи че от скоро се занимавам с тези неща :) Благодаря предварително
 
mm

мм някои друг да ми помогне с този проблем :)
 
izvenete 4e pi6a taka kato se pribera 6te go editna na kirilica i 6te sloja tuk faila koito e konfiguriran i moje da se dava trade na vsqkade
 
мм

мм аз се орпавих с траде , сега питам как да орпавя да пада пера от монстерите в арена
 
мм аз се орпавих с траде , сега питам как да орпавя да пада пера от монстерите в арена

Абе то не е до монстърите в арена.. то изобщо няма монстъри ОТ АРЕНА.. арена е направена впоследсвие на някой глупак ,които е измисли ресовете.. Монстърите са си от лоренциа до икарус(на 97д+99и)...


Просто си настрой дропа на монстърите .. има си Search във форуми ,както има и google за тая раота ::^:
 
защо

защо темите които слагам не се публикуват
 
защо темите които слагам не се публикуват

Ти тъп ли си е ? тук ли трябваше да попиташ да сереш темата колко тапи деца има ....

П.С:моля за извинение за спама но неможах да се здържа... ИЗТРИТЕ МИ ПОСТА :)


МЕЖДОДО ДРУГОТО ИМАТЕ ЛИ КОДА НА Sing of Lord che МУ ТЪРСЯ КОДА ОТ 2 СЕДМИЦИ
 
Last edited: