въпрос

Samo po 1 thanks vi 4erpix ;(

Ае тоя път ще ти простим и ще сипа една пеестуграмка от запасите тука ма другият път да си подготвен!
 
Bupyc :D - Кво стана с такива въпроси бе нали беше големия разбирач securer дизайнер coder hacker :D:D и къв ли не а не може се оправиш с най малкия проблем :D
 
Bupyc :D - Кво стана с такива въпроси бе нали беше големия разбирач securer дизайнер coder hacker :D:D и къв ли не а не може се оправиш с най малкия проблем :D

1. Какво общо има рутер с тея работи ? Аз не съм имал никога през живота ми рутер как мога да знам ?
 
Bupyc :D - Кво стана с такива въпроси бе нали беше големия разбирач securer дизайнер coder hacker :D:D и къв ли не а не може се оправиш с най малкия проблем :D
Че това проблем ли е ? |-(
Всеки има нещо което да не знае ;)
 
  • Like
Reactions: Bupyc™
я като сте почнали да пишете тука да ми кажете и на мен нещо значи въпроса ми е следният: как 2 пс-та на един нет доставчик могат да имат 2 различни ип адреса
 
Ами то по принцип като са на един доставчик трябва да имат различни адреси за да сe различават |-(
 
Аз лично съм така:
1 доставчик,1 Switch,2 такси 2 ИП адреса :D
 
я като сте почнали да пишете тука да ми кажете и на мен нещо значи въпроса ми е следният: как 2 пс-та на един нет доставчик могат да имат 2 различни ип адреса

Като си платиш за 2-ро реално ИП (nqh)
 
Аз лично съм така:
1 доставчик,1 Switch,2 такси 2 ИП адреса :D
Аз съм,1 доставчик,1 switch,1 рутер,3 ip адреса...
Отделно и интернет на глобул безжичен..
 
Аз съм,1 доставчик,1 switch,1 рутер,3 ip адреса...
Отделно и интернет на глобул безжичен..

Ко се фалиш па и ти бе аааа я ме виж мене пък!

1 доставчик
1 устройство за оптиката
1 рутер
7 ИП адреса + още 4 локални
6 трасета от по 100MBit
2 безжични от Глобул
1 бежичен от МеднаТел

А? а? а? а? а? а? каде отиваш може би... :cool:(heidy)