Малък въпрос

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Искам да разбера от вас, какъв точно Mu Online сървър би ви заинтригувал.
Не просто заинтригувал, а бихте го играли с удоволствие.
Въпросът е кратък и точен. Бъдете така учтиви и не правете темата поредната тема, която си губи смисъла още от първата страница.
 
Ами сървър със версия 99.65t(1.0m) експ някъде към 100 ресване на героя на 300 левела и да иска по 100 милиона зен след ресването точките да се изтриват и да дава по 500 да си работи дс,бц,cc (като във cc да падат ancient items)и също да има castle siege максимум ресове да е към 120 Да има добри спотове за биене
ако се ходи във арена на 255 level да има във всеки град спот да може да се бие докато стигнат до арена

Общо взето ей такъв сървър ме радва мен :)
 
сезон 3 епизод 1 3500xp 80% дроп ..мисля, че се досещаш за кой по точно ти говоря :p
 
еми 99b+ Exp:5x Drop:15% No Level Reset Maximum Level: 1000 ето това искам аз :)
 
аз лично си умирам за сезон 2 със платен anticheat до максимум 1000x и задължително с Castle Siege. Просто това за мене е истинско удоволствие да видя такъв сървър, който да не е еднодневка (няма такива за сега)
 
S3 Ep1+Castle Siege 500x 50% Max Reset: 80-90-10 и на всеки рес се рескат точките да дава по 500
 
аз лично си умирам за сезон 2 със платен anticheat до максимум 1000x и задължително с Castle Siege. Просто това за мене е истинско удоволствие да видя такъв сървър, който да не е еднодневка (няма такива за сега)
Season 4.7 с GameGuard устройва ли те? :D:

по темата:
- никакъв.
 
97и+1.0.Exp-100.Точките се ресват.100 милиона на рес ... Това е
 
97d+99i 500x exp 2500 point for res +/post kommand fix bug ! Bless bug off да иска зен за рес и no webshop !
 
98r с античеат систем , от 80 до макс 3к експ , мм др. 50% дроп абе общо взето искам си стария дангер самоче с защити :D
 
s3 ep 2 без грам бъгове , 3-5к екс. 80% дроп 75% , 65% 60 % с лък в машината шоповете да са като на зипъра и да е пълен колкото него :D
 
Ами на мене би ми харесал сървър със от 1500/9999 експ макс рес около 50 , точки на рес по 500. Защо така ли? С цел да се проверят уменията на Българските играчи да слагат точките било то за уар или за дс! И да се види дали българския играч е толквоа силен в действителност за какъфто се представя!
 
DangerLink - НЕ новата боза с крадената датабаза а ОРИГИНАЛНИЯ ОТ ГЛОБКОМА, Най-якият сървър си остава за мен.
Exp: 100-150
Drop: 80% и не всички итеми падат от боксове.
Max Reset: 40
Max LVL: 350
Reset LVL: 330
ResetPoinst: 330 независимо на кой левел си реснал.
ManaSheld: да е реална т.е. толкова процента колкото пише толкова да е и наистина
и естествено да няма хакове.
 
Last edited:
С цел да се проверят уменията на Българските играчи да слагат точките било то за уар или за дс! И да се види дали българския играч е толквоа силен в действителност за какъфто се представя!
Нищо общо с Български те умения..
По темата:
И аз общо взето си искам стария ДангерЛинк защото цялата емоция и тъй на татък беше в него..
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Да ама няма да се върни.. by 4aSp!k DooMBoom powera :D
 
опа стана двоен пост (делете тоя)
 
Last edited:
който е играл розата е изпитал тръпката и интригата на играта
1%20%2820%29.gif
иначе пак ще кажа значи
Сезон 1 (99b+ тази версия с която е плейринг сървъра)
80-150 екпси
лек дроп около 30-40 процента или по малко незнам точно
300 левел за рес
хубави спотове за дигане [ лоренциа нориа девиас атланс (лостауар 1 2 3 4 5 6 and 7)
и в арена да се влиза на 255 левел като там да има хубави спотове насякаде за да не се гъчкаме и да си дигаме спокойно
1%20%2820%29.gif


г/д като цяло е това
1%20%2820%29.gif
ако имапе такъв сървър направо щях да го играя с удоволствие
Най якия сървър след роза според мен който съм играл е "МuPlayring hard" браво на Evo и целия екип сървъра беше уникален (всмисъл когато го играех преди реса)