Целта на DarksTeam

Status
Not open for further replies.
ми когато ги нямаше всички тия джунжурйй примерно тфа silkroad съмнявам се че в тоя форум има поне 5 човека дето да я играят..

Ами точно като се открият и тези форуми ще има нови потребители :eek:
 
Не мога да повярвам... Днеска да не е Коледа. Случи се нещо много хубаво.... БРАВО НА ВСИЧКИ И ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИ ЧЛЕНОВЕ НА DarksTeam !:bleh:
 
Що да е само негова темата за l2 и аз сакам нещо подобно :d
 
Новите теми ми харесват това сте позволи на всеки да не се учи от форума само на МуOnline am и да може и за други игри да знае нещй ако рече да почне
Честито да новите в ДарксТеам!
:)
 
Хубава тема :) браво Gasolincho :) ако може да ме намериш в skype да те питам нещо.
 
Вярно е! Има секции (игри), които никой не ги играе от този форум, но все ще дойдат 10-ина души, които ще вземат участие.
 
Вярно е! Има секции (игри), които никой не ги играе от този форум, но все ще дойдат 10-ина души, които ще вземат участие.

Amu, пиши ми в "skype" искам да поговорим и с теб : gasolinch0
 
Радвам се много че сме всички заедно и е време да започне сериозната работа ;]
Наздраве за новия team и нека всичко бъде спокойно и продължи вечно :}
 
ако ви треат още мембери няма да откажа ... ( im little bit noob xD )
 
Добре е направено,но има игри дето ше имат по 1 тема вътре,и все пак нали трябва всички да са доволни,но е станало хубаво.
 
Добре е направено,но има игри дето ше имат по 1 тема вътре,и все пак нали трябва всички да са доволни,но е станало хубаво.

С риск пак да повторя думите на други потребители... не можем да ги напълним сами и то за 2 дни, за това сте Вие потребителите.
 
Шеи ти не ми трии мненията щото щи подпиша здравната книжка аз на тебе!
I'm A Pimp ,I'm A Gangsta
 
Шеи ти не ми трии мненията щото щи подпиша здравната книжка аз на тебе!
I'm A Pimp ,I'm A Gangsta

Ек ек ? да ти разбия главата ? понеже незнаеш по какво съм републикански и на кой как да говориш ... :fubar:
 
А кво ве от каде на каде ще ми триеш мненията!
 
every one is starting to spa mods pls close thread :)
 
Status
Not open for further replies.