[Help] Цветове на ДМГ-то

FrozeN

New Member
Joined
Aug 9, 2009
Messages
66
Reaction score
16
Може ли някой в тази тема да ми каже сичко за сички възможни цветове на ДМГ-то ,което правят геройте в Му Онлайн?(think)
 
син лилав зелен бял черен
 
напишете кой за какво е или къф дмг е зеления примерно е екселент дмг а др кви са точно тва ми тряяа
 
напишете кой за какво е или къф дмг е зеления примерно е екселент дмг а др кви са точно тва ми тряяа



Зелен: Poison , Excellent
Жълт: Mana Loss ( от крилата)
Лилав: Мулти-dmg (като удариш голям crit)
Син: Critical Dmg
 
има още бял и по тъмно зелен
 
а може ли да ми кажеш от каде ги намери сайт или там дето си ги видял ако трябва ми дай линк на лс
 
а може ли да ми кажеш от каде ги намери сайт или там дето си ги видял ако трябва ми дай линк на лс


защо пък да съм ги намерил в сайт ? просто ги знам...
 
Code:
[quote=DarkMaster][COLOR=Lime]Exe DMG[/COLOR] - [B]dmg който се получава от опцията Exelent Damege rate +10%[/B]
[COLOR=DarkOrange]Normal DMG[/COLOR] [B]нормалният dmg , който правите[/B]
[COLOR=Blue]Critical DMG[/COLOR] [B]Максималният нормален DMG , който можете да направите.[/B]
[COLOR=Magenta]Reflect DMG[/COLOR] DMG [B]който се рефлектира от итемите на опонента . Reflect Damege +5 % [/B]
[COLOR=Cyan]Ignor DMG[/COLOR] DMG [B]който опонента ви игнорира с крилата си.[/B]
[COLOR=Yellow]SD Brake DMG[/COLOR] DMG [B]който нанасяте върху защитата на опонента.[/B]
[COLOR=Red]Direct DMG[/COLOR] DMG [B]който нанасяте директно върху жизнените точки на опонента.[/B][/QUOTE]
.
 
  • Like
Reactions: Lesh0
ето това е отговора ,който търсех

Thanks Man1aK;)::p
 
браво и аз не знаех всички кво прават :)