Харесвате ли скинове?

Харесвате ли скинове?

  • Да

    Votes: 133 77.8%
  • Не

    Votes: 38 22.2%

  • Total voters
    171
Status
Not open for further replies.
да скиновете найстина правят играта по интересна и различна и не едообразна ! За това и има мн скинове за да не се повтарят толкова в сървърите но трябва дапродължавате :angel2: ! Сега правя сървър и мисля да рескинна сички сетове и мапове :)
 
вече никой не слага нови скинове - ТОВА Е ЛОШО !

Rimbros вмомента работи по 1 проект - изненада ^^
Скоро ще бъде пуснат...
Не мога да направя контакт с Pentium за convert, сигурно е на почивка :(
 
Скиновете са 10/10 особенно Lord Pentium Items-a :p
 
всички скинове са супер :) :artist::clap:
 
Всички скинове са хубави зависи кой ги е правил, колко труд е вложено в тях и дали има смисъл да се скинва дадения итем ;)
 
Хубаво, че ги има тия СКИНОВЕ сначе забравете просто за "Му Онлаин" :p:p:p
 
мисля че webzen няма се постараят променят нещо корено в играта,а тези скинове я променят,зарибяват,окрасяват и я правят по инт.... ако не webzen то ние ще си я направим добра..
 
не е само webzen играта е на К2 NetworkМного не съм на ясно ...
 
мисля че webzen няма се постараят променят нещо корено в играта,а тези скинове я променят,зарибяват,окрасяват и я правят по инт.... ако не webzen то ние ще си я направим добра..

Така си е :) daredem0n "правилно" се излагаш в "правилната" тема с още "по-правилния" си английски.
 
Мда скиновете са добри , ако оправите и линковете ,че 90% от линковете не работят ^^^
 
Аз също искам да знам как се прави скин тая програма не я разбирам хич Имъджгай ако има некви други програми плс помогнете и ми ги кажете
 
специално на мен ми харесва така както е направена самата игра не със някакви грозни скинове който правят например арахангел меча някаква брадва или някакав огромен меч който заемя място на целия магазин.
 
някой ми харесват други не ... но неможе сичко дами харесва
 
Status
Not open for further replies.