[Help] Уникален Бъг / Unique Bug

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
първо ще ви дам снимките да ги видите
wtf.png

wtf2.png

wtf3.png

wtf4.png

wtf5.png


та искам да попитам защо когато посоча огърлицата ми се бъгва оръжието
при когато тествам през друг акаунт пак става така но от лаптопа като пробвам да влезна няма никакъв проблем нищо не се бъгва ?
някой може ли да обясни как да се оправи този проблем (WindowsXP)
ако е с максимум опции директно ме дропва от клиента
а като е с по малко вместо да ме дропне текста се побърква
същото е и при пръстините.

Някой може ли да сподели идеи с които да пробвам да го оправя ?
 
Не съм сигурен, дали те разбра, но тези от уебшопа ли са и пробвал ли си с обикновения Уебшоп на S-Y дали ти се получава този проблем
 
Значи не са от уебшопа няма значение от къде съм ги взел или как съм ги сложил и от едитор и ръчно през SQL и от уебшопа пробвах но разбрах че проблема не е при всички а при определени хора.. следователно нещо липсва в Windows..
 
не че мога да помогна но да питам с какви файлове си и с какъв клиент си
 
АМИ ТОЯ ПРОБЛЕМ БЯХ ГЛЕДАЛ В 1 ФОРУМ КАК СЕ ОПРАВЯ, НО НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯ КОЙ, НЕЩО ЗА РЕГИСТРИТЕ И ПОЧИСТВАНЕ НА КЕША НЯКВИ ГЛУПОСТИ БЕШЕ МИСЛЯ С ЕДНА ПРОГРАМА СА ОПРАВЯШЕ ВИЖ РАЗРОВИ СА В ГУГЪЛ
 
просто си смени клиента и ще ти се управи и аз съм имал този проблем ;)
 
Самия main.exe е объркан нещо. Този бъг може да се е получил при бутане на main.exe с хекс едитор или друга модифицираща програма. Понякога при променянето дори на един символ може да настъпят неочаквани промени.
 
Самия main.exe е объркан нещо. Този бъг може да се е получил при бутане на main.exe с хекс едитор или друга модифицираща програма. Понякога при променянето дори на един символ може да настъпят неочаквани промени.

да приятел мерси за помоща останових че нещо самия лаунчер ми прави проблеми и побърква всичко ( сам си го правих от 0 лата и съм забравил да добавя 1 фукнция която бе нужна на main.exe да работи правилно)
но сега вече всичко е бомба :)
Дамяне ти подбуди в мене въпроса : Щом преди това работи всичко и след моя лаунчер се повреди то .. сигорно в него е проблема ..?

и така всички даваци останаха спокойни :) благодаря много

Темата спира до тук :) ако има и други с такива проблеми има 2 варианта :
1.Ако е така пробвайте с друго main.exe
2.Ако сте сте взели от някъде лаунчер който не е към клиента пробвайте с друг
3.Ако си правите от 0 лаунчер проверете дали не сте объркали нещо неговите настройки :)
 
Имах този проблем заради вградено видео, но по точно това е от майн.ехе и от компютърната конфигурация.