[Help] Бъг с предмет на земята

stk_j1

New Member
Joined
Nov 15, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Абе случвало ли ви се е да намерите на земята Excellent Item обаче да не се вижда предмета.. дава ми ръчичката да го вземете вижда се текста ама няма нищо това от какво се получава ?
 
Този бъг мисля,че беше само при версията 99b и просто си е проблем от версията. Ако греша някой да ме поправи без да ме критикува.
 
Този бъг се получава когато се опитваш да добавиш итем в сървъра и не си го добавил в ServerClient/data/local/items.bmd.
 
  • Like
Reactions: stk_j1
Хм мс ще видя да добавя скина или пък ще го забраня от item(kore)
 
Този бъг се получава когато се опитваш да добавиш итем в сървъра и не си го добавил в ServerClient/data/local/items.bmd.

Бъркаш ако е така итема все пак ще можеш да го вземеш в инвентара дори и да няма скин...а в този случей натискаш да го вземеш но неможе да се вземе.
 
От ServerClient/data/local/items.bmd не се добавя скин, а опции.Преди седмица правих нови итеми за сървъра и бях забравил да сложа итема в items.bmd и итема го виждах на земята но не пишеше нищо.Само скина на земята виждах.После като го оправих в items.bmd всичко се оправи.
 
Значи не бях сигура дали имаше име на предмета ама не ето вижте, за какво става дума.
 

Attachments

  • ItemBug.JPG
    ItemBug.JPG
    11.1 KB · Views: 17