[Help] Търся си Season 3 Episode 2 Server files

Status
Not open for further replies.

XpucTo

New Member
Joined
Jun 21, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Знам че струват пари :angrier: предлагам следното нещо който ми ги даде ще се сложи на сървъра смс система и кредити и 70% са за тоя който ми е дал server files-a
 
По този начин няма как да гарантираш на дадения човек че ще си получи парите!!!

Отделно ако става въпрос за 70% от парите от 1-вия месец то не си заслужава защото няма да имаш повече от 100 смс-а Особенно ако е нов и не-разработен сървъра!!!
 
По този начин няма как да гарантираш на дадения човек че ще си получи парите!!!

Отделно ако става въпрос за 70% от парите от 1-вия месец то не си заслужава защото няма да имаш повече от 100 смс-а Особенно ако е нов и не-разработен сървъра!!!

Тука е така но ако трябва ще зима първите 2 3 месеца всички 100% и няма да излъжа!Това никога не го права!
 
Явно никой не иска да ми даде Server files Season 3 Episode 2!?!

Затова ще ви помоля да ми кажете на коя версия от старите е по хубаво да се направи сървър?

На:1.00L ,99d+,97d+99i мен ми се иска да е една от тия вия кажете коя от тях е по добра или ако има и некоя друга кажете?
 
По късно може да сложа напълно фикснати файлове за S3ep1 заедно с клиента :)
 
AfterShock ти ще дадеш ли от EscapeMu Server files-a ?
 
Христо,според мен 97д+99и е по хубава.И двете версий си имат предимства и недостатъци!
 
AfterShock ти ще дадеш ли от EscapeMu Server files-a ?

Не! Те се продават... за повече информация се обърни към ДаркМастер.
 
AfterShock плс пиши ми на skype: icobg93
 
Ок де, ще видим като ги качиш...
Season3 Episode1 и мислиш все още, че няма?
В момента слагаме Episode2, ако стане, и ако все още не вярвате, че има файлове Episode1, ще ги пуснем!
 
Season3 Episode1 и мислиш все още, че няма?
В момента слагаме Episode2, ако стане, и ако все още не вярвате, че има файлове Episode1, ще ги пуснем!

Кога ?
 
Еми до RankingServer ми е заредило, ако стане - стане, ако не - кеф (топки)
 
Според мен каквито и файлове да имаш за Еп 2 ще тръгнат без проблеми, но те имат прекалено много Бъгове !!! Освен ако не си ги купил .....

Даже и в мойте има , но са само 2-3 и то не са некви кой знае кво...
 
Е добре дайте поне некфи с много бъгове ама поне да тръгнат пък аз ще си ги фиксвам!
 
Не! Те се продават... за повече информация се обърни към ДаркМастер.

То никой не може да си дръпне пъблик версията на S**MT:2:
 
Last edited by a moderator:
То никой не може да си дръпне пъблик версията на S**MT:2:

Поне дайте няква фиксната версия когато е оправен ПК бъга на съмонера много ми трябва поне този бъг да е фикснат на S**MT :bomb: МС предварително
 
Status
Not open for further replies.