[Req] Търся сериозен хостер

LaMeRcHo

New Member
Joined
May 13, 2010
Messages
23
Reaction score
2
Здравейте, търся СЕРИОЗЕН хостер за му онлине ако има желаещи да пишат по темата и да оставят skype за информация.Благодаря на всички :)
 
Здравейте, търся СЕРИОЗЕН хостер за му онлине ако има желаещи да пишат по темата и да оставят skype за информация.Благодаря на всички :)

Колко еднакви и безмислени теми трябва да пуснеш за да разбереш,че никой няма да се навие да пусне сървър направен от човек който току що влиза в тази свера и няма понятие от думата Secure ?
 
Колко еднакви и безмислени теми трябва да пуснеш за да разбереш,че никой няма да се навие да пусне сървър направен от човек който току що влиза в тази свера и няма понятие от думата Secure ?

Всеки човек се учи ,никой не се ражда научен.

По темата: Tи много ли разбираш от secure ?
 
Здравейте, търся СЕРИОЗЕН хостер за му онлине ако има желаещи да пишат по темата и да оставят skype за информация.Благодаря на всички :)

И аз съм минал през тези работи , недей да търсиш хостер а направи всичко възможно за да пуснеш сървър на твоя компютър. По-добре така защото няма да си зависим от никой.
 
Брат как да пусна сървър като по 10 пъти на ден ми спира тока като спре кой после ще пусне сървъра като ме няма или пък като няма по 2-3 часа ток ?
 
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
Брат как да пусна сървър като по 10 пъти на ден ми спира тока като спре кой после ще пусне сървъра като ме няма или пък като няма по 2-3 часа ток ?

ехе бахти пича по 10 пъти на ден му спирал тока, в каменната ера ли живееш ?
 
ехе бахти пича по 10 пъти на ден му спирал тока, в каменната ера ли живееш ?

Ти се ебаваш за каменната ера ама незнаеш кво е в Софиа е може и ти да си от Софиа ама тук на ден спира тока по 10 пъти или пък като спре чак след 2-3 часа дойде :)
 
  • Like
Reactions: dechi
Ти се ебаваш за каменната ера ама незнаеш кво е в Софиа е може и ти да си от Софиа ама тук на ден спира тока по 10 пъти или пък като спре чак след 2-3 часа дойде :)

Добре,не живееш в каменната ера,но 100% живееш в 1931-2ра година ....
Как така на мене тока ми спира веднъж-два пъти на високосна година,а на теб по 10 пъти на де :blink:
 
Можеш да осъдиш онея гниди от ЧЕЗ.. ;):
В София не ми спира така чак по 10 пъти на ден.. ама в месеца спира по 2-3 пъти, което е направо ужасно... ако това ,което твърдиш е вярно... се обърни към хората, които отговарят за тока ,за да вземат сериозни мерки ;):
 
Ти се ебаваш за каменната ера ама незнаеш кво е в Софиа е може и ти да си от Софиа ама тук на ден спира тока по 10 пъти или пък като спре чак след 2-3 часа дойде :)

че то тъй, като ти спира по 10 пъти на ден, по-добре изобщо не пускай ел. уреди, че ще вземе да останеш без тях
 
Скайп : revenge.support Аз съм навит разбирам от му но до сега не съм открил файлове които да си струват ...
 
Можеш да осъдиш онея гниди от ЧЕЗ.. ;):
В София не ми спира така чак по 10 пъти на ден.. ама в месеца спира по 2-3 пъти, което е направо ужасно... ако това ,което твърдиш е вярно... се обърни към хората, които отговарят за тока ,за да вземат сериозни мерки ;):


Или си купи UPS.
 
Ти се ебаваш за каменната ера ама незнаеш кво е в Софиа е може и ти да си от Софиа ама тук на ден спира тока по 10 пъти или пък като спре чак след 2-3 часа дойде :)

LaMeRcHo просто кажи че не ти се дават 5 лева за реално ип вместо да лъжеш тука :Д