[Req] Точки на БК за war ИДЕИ

vaskokeca

Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
200
Reaction score
17
Някои ако може да ми каже някои стабилен стац за БК с сет ref reit 11/16 и точките са 24845
 
Ако ги слушаш тия, макс да гътнеш мг с двойно повече ресове от теб и до там, всичко останало ще те пука от бой .. 8к стр 9к аги :D големи разбирачи, голямо чудо, ще прави 0 демидж и ще го вкарва максимално бързо хахаха - смях.
 
Ако ги слушаш тия, макс да гътнеш мг с двойно повече ресове от теб и до там, всичко останало ще те пука от бой .. 8к стр 9к аги :D големи разбирачи, голямо чудо, ще прави 0 демидж и ще го вкарва максимално бързо хахаха - смях.

Ти си най-великия :Д и като гледам как му помагаш ..
Иска мнение човека.
И с Реф и Рейт предложи по добър статс ...
Ние изказваме мнение никъде не видях някой да се прави на разбирач освен теб..
А и сет с реф и рейт да прави само дмг и да няма ни кръв ни дефенс ВЕЛИКОЛЕПНО :)

Но все пак ако оставиш твоята идея за статс на тези точки съм сигурен ,че ще си полезен поне на половината форум да печелят евенти...
 
Last edited:
Ти си най-великия :Д и като гледам как му помагаш ..
Иска мнение човека.
И с Реф и Рейт предложи по добър статс ...
Ние изказваме мнение никъде не видях някой да се прави на разбирач освен теб..
А и сет с реф и рейт да прави само дмг и да няма ни кръв ни дефенс ВЕЛИКОЛЕПНО :)

Но все пак ако оставиш твоята идея за статс на тези точки съм сигурен ,че ще си полезен поне на половината форум да печелят евенти...

Не бих я уставил, тогава и мнозинството от неразбирачи, ще започнат да цакат моя ритъм - да, просто съм ужасно и прекалено добър, смях.
Ако се смятах за такъв, нямаше дори и да погледна темата, а вие просто бъркате момчето с тия 8к стр и 9к аги - омг.

Ma picha e mnogo tup :D Ako Mgto e s huricane , max da gutne SM .. po negovata logika a ne MG , zashtoto MGto hem ima pove4e stats , hem ima pove4e def , ako iskash pi6i mi ls , shte narpavq 1 mg s ograni4en stats hse sme , she se napravq na DMg , da widish 4e s kufto i stats da si . shtom e s ograni4en stats samo Mg i Elf biqt. ;) Az shte sum s Rate DD huricane , ti kufto iskash stats slagai i set i kvo li ne .. nqma da me ubiesh ;) Max da mi pravish po 1-2k... koeto e izklu4itelno malko :D Az shte ti pravq po 3-4k dmg. :D Zaebi samo razbirachi kak wikat drugite (rofl) Tva go govorq ako ssurvara e s balance i t.n ;)

Точно пък ти или които и да е друг, ме бие с МГ, просто ще ти дам заплатата си .. МГ е най-слабия и керливия герой, пък какъвто и сет искаш му слагай, ко щеш и златен, мг-то е отайката на героите .. добре, че дойде с 4-5-6 да му пуснат и на него 1 скил ..
Научи се да пишеш на кирилица, тва ти е родния език - култа (надявам се?) .. и успех с тия 3-4к с/у БК на твоите ресове.
 
Момчета ако сета е рейт и реф и има повече кръв дефакто целта на сета е да връща повече реф и да пази от рейт дмг такаче най логичния статс е слагаш по-малко на аги повече на хп и най-много на стр с с минимално ене 500-600 :) измисли си ги така :)
 
УНИКАЛНА ИДЕЯ СЛУЖИ СИЧКО НА ХП И ЕНЕРГИ И СЕ НАДЪХАЙ И ЩЕ ТИ УМИРАТ ОТ РЕФА НА СЕТА :П
 
е мадафакар ;д дай му няква идея .. той не иска да чете глупости.. той иска да види няква идея
 
Аз бих сложил:
Стр: 8000
Аги: 8000
Вит: 5000
Ене: 3845
 
  • Like
Reactions: SharkY971
е мадафакар ;д дай му няква идея .. той не иска да чете глупости.. той иска да види няква идея

ол пич земята вика марс ти си глупост туй баш най-добрата идея даже ако играиш за лар с повече точки превърти виталити даже и баш всеки и най-якия герой ша умира барабар с теб от рефа
 
ол пич земята вика марс ти си глупост туй баш най-добрата идея даже ако играиш за лар с повече точки превърти виталити даже и баш всеки и най-якия герой ша умира барабар с теб от рефа

Да чакаш на рефлект за мен е ,,Ламерска игра" и всеки го знае ;):
 
Здравейте искам да попитам за съвет как да разпределя точките на героя си.
Точките са: 35350
Cет: GreatDragon Luck Rate Ref
 
Колко версии на МУ още трябва да излязат за да се научите , че "rate" не е за ПвП?
 
Здравейте искам да попитам за съвет как да разпределя точките на героя си.

Здравейте искам да попитам за съвет как да разпределя точките на героя си.
Точките са: 36745
Cет: Luck Rate Ref
 
Здравейте момчета,може ли няколко съвета за статс на БК реф дд сет/рингс реф дд/рейт 2% лък кингове,уингс 11/16 лък хп. Макс статс 15 000.Благодаря ви,ако някой желае може да ме потърси на скайп: skydrag0o0on Всичко добро :)