[Help] Сървър файлове

barzacheto

Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
124
Reaction score
10
Здравейте,незнам това дали точно е проблем но реших да пиша!
Искам да ми препоръчате файлове за съвър s3 ep1 който няма да ми правят мизерий.Един вид най-светните файлове в форума за тази версия (y)
Защото искам да си пусна сървър и да се зарибявам :)
Ако ще ми казвате нещо от сорта на "най-хубавото е това което си направиш сам" спестете си го!Не съм добър кодер,знам малко PHP и мисля че това не ме прави кодер!Нямам физическата възможност да направя стабилни файлове,намам достачно знания!(wasntme)
 
SCFMT 7.11.65 , 7.09.00

10.03.70 , 10.03.15 , 10.03.96 , 10.06.57 - Тея не съм ги пробвал на Season 3 Episode 1 Протокол така , че немога да ти кажа с сигурност дали ще тръгнат .
 
Last edited:
  • Like
Reactions: barzacheto
SCFMT 7.11.65 , 7.09.00 , 10.03.70 , 10.03.15 , 10.03.96

10.06.57 - Тея не съм ги пробвал на Season 3 Episode 1 Протокол така , че немога да ти кажа с сигурност дали ще тръгнат .

От 7.011.66 не съм виждал да имат опция за изключване на протокола :)
 
Както казах не съм много сигурен за всичките но мога да кажа , че на Season 4 всичките тръгват .
В смисъл , че може да се смени протокола .....
 
  • Like
Reactions: barzacheto
(y) Мерси! Може ли линк за download (y)
Мисля че ме дадохте добра насока !
 
Незнам дали са тея не съм ги гледал ама най-добре да си изтегли : SCFMT 7.11.65 и да си смени Протокола за Season 3 Episode 1 .
 
  • Like
Reactions: barzacheto
Сегашния въведен ключ се ползва от друга машина (нямам си и напредстава за кой ключ става на въпрос ама..).
 
xD Ползвай RunServer.exe

Сегашният въведен ключ се ползва (rofl)
Буквалния превод е "Сегашния ключ е заключен към друга машина" по-добре ли е..? (dull)
 
  • Like
Reactions: OmaRuCat
трябва да отваряш ГС-то с пряк път
 
Ако неможеш да се справиш може да ми пишеш в Skype .

М/д тея файлове имат някой "бъгчета" също но както всички са се обедили вече няма файлове без проблеми .

Основните проблеми са :

PHP:
Illusion Temple
Blood Castle 3rd Wings Visual Bug
Castle Siege
Files not support Exl Items in Shops   for Season 3 Ep1 , 2 Protocol



За друго в момента не се сещам поне за Season 3 Episode 1 Protocol .
 
Ако неможеш да се справиш може да ми пишеш в Skype .

М/д тея файлове имат някой "бъгчета" също но както всички са се обедили вече няма файлове без проблеми .

Основните проблеми са :

PHP:
Illusion Temple
Blood Castle 3rd Wings Visual Bug
Castle Siege
Files not support Exl Items in Shops   for Season 3 Ep1 , 2 Protocol



За друго в момента не се сещам поне за Season 3 Episode 1 Protocol .

Ако може дай скайп на LS,аз се опитах да ти пратя ама кутията ти е пълна (wasntme)