[Help] Сървър файлове 97d+99i

Здравейте някой може ли да ми направи някой неща към файловете :
1.Да се направи итемите да са до +13
2.Когато дигаме с "Life" да е до +28

Ето ги файловете : http://darksteam.net/releases/[release]-muserver-97d99i-post-command-982.html (nod)

Да ти кажа тези файлове са качени през 2008 година имай едно на ум от мен,че ще ти създадът доста проблеми.Мога да ти дам файлове в който итемите се дигат до +13 но итемите изглеждат прозрачни !
 
Да ти кажа тези файлове са качени през 2008 година имай едно на ум от мен,че ще ти създадът доста проблеми.Мога да ти дам файлове в който итемите се дигат до +13 но итемите изглеждат прозрачни !
Пълна излагация! От тея файлове по-добри сигурно няма намериш на тая версия ( безплатно ).
 
Пълна излагация (speechless) ^^ гледам си много убеден,че от тези файлове по-добри няма или просто така си мислиш о_O погледни само 3 поста и да видим какво ще отговориш в следващия си пост в тази тем

Едит : Обърни внимание на последния цитат.

тея Click Here са по-хубави.

използвай тея файлове: Click Here
(по-хубави са)

Не се набутвай с тия файлове бе, ще се заразиш целия!

Сигурно си мислиш,че тези файлове са 'уникални' заради пост командата но пост команда може да сложиш на всички Сървър Файлове :).
 
Пълна излагация (speechless) ^^ гледам си много убеден,че от тези файлове по-добри няма или просто така си мислиш о_O погледни само 3 поста и да видим какво ще отговориш в следващия си пост в тази тем

Едит : Обърни внимание на последния цитат.







Сигурно си мислиш,че тези файлове са 'уникални' заради пост командата но пост команда може да сложиш на всички Сървър Файлове :).
Тихо тихо разбиращия. Тествай ги и ще си говорим. Хайде ще ти дам 1 gs да видя как ще го ънпакнеш и ще му сложиш пост искаш ли да пробваме ?
 
Да ти кажа тези файлове са качени през 2008 година имай едно на ум от мен,че ще ти създадът доста проблеми.Мога да ти дам файлове в който итемите се дигат до +13 но итемите изглеждат прозрачни !

Дай линк да ги видим , но ако може да имат пост че няма да мога да го направя