[Help] Сезон 3 Епизод 1 Клиент

Apec

Active Member
Joined
Jul 2, 2008
Messages
326
Reaction score
85
Хора искам да попитам защо когато изтегля клиент Version 1.04h S3 Ep1
Ми дава че има троянски кон???Изтеглих всички от дата бг и пак ми дава влизам в други търсачки и пак същото...Направих сървар и искам да го кача в зала но открива вирус играта се записа успешно има сървар влизам в игра и ми пише Disconect когато спра антивирусната мога да играя а когато не я спра не може...Аз не мога да спра 34 компютара без антивирусна програма Те са на nod32 аз на Avast и двете защити показват едно и също

Ако има някой които да ми помогне да разреша този проблем ще му бъда много благодарен...

Благодаря предварително!!!::(:
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
От антивиръсната.. Всъщност няма троянец, а е unpacked dll, няма абсолютно никакъв проблем, само си спри антивирусната и вс ок :}
 

Apec

Active Member
Joined
Jul 2, 2008
Messages
326
Reaction score
85
знам но как другите да играят и на тях им дава вирус и те като спрат анти вирусната цялата зала ко ще стане ????
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Когато спре антивирусната ще може да играе но при следващото пускане пак трие файла в който намира "вирус" по добре си смени антивирустната или карай без нея ::):
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Не съм много сигурен, обаче мисля, че някъде из интернет пространството бях намерил клиент на който не излизаше, че има вирус. Ще се опитам да ти го намеря и да го ъплоадна, но не мога да ти обещая нищо :( Бих ти препоръчал да пробваш и със клиента на Escape Mu, но незнам дали ще стане :)
Ето намерих ти и клиента на Escape Mu за да не се мъчиш. Но не съм сигурен дали е този за Season 3 Episode 1 :(.

Download: Escape Mu Client
 
Last edited: