Сбогом

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Здавейте. Пиша тази тема само за да не се чудите защо не отговарям на лични съобщения.

Реших да спра да се занимавам с Mu-то и надявам се да се съсредоточа към нещо друго. И аз като повечето потребители реших да се пробвам да изкарам някой и друг лев но задачата се оказа доста по-трудна от очакваното (евала на тези, които са успяли). ;)

Притиснат съм както от страна на време така и финансово. Просто няма как да продължа да правя каквото и да е в тази област. От време на време ще влизам току виж има някое ЛС, на което мога да отговоря.

Успех на всички.
 
Еми Успех Братле Жалко че неуспя и ти като тях да преуспееш !!!И още веднъж успех
 
Мерси надявам се в другата област да има повече успех. :)
 
Eх.. един от най-коректните потребители във форума си заминава..
Еми какво да ти кажа освен успех в живота :) !
 
Благодаря за отделеното време.
 
New ти си велик човек,жалко ще ни липсваш много..Благодаря ти за всичко което си ми помагал дано се насочиш към някъде и да успееш пожелавам ти всичко най хубаво :)
 
жалко newguy ... ти беше единствения който пускаше web сайтовете без шелл :D
 
Успех за напред аз също се отказах от тая игра :)
 
Успех за напред бате ти си точен пич винаги си помагал в форума и винаги ще има следи оставени у теб дано изкараш някои друг лев както си казал по горе :)
Eдит : да влизаш по често и тука да ни виждаш чат пат :Д да не забравиш
 
Last edited:
:angel_sadangel: :angel_sadangel: :angel_sadangel: :angel_sadangel: :angel_sadangel: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Не си отивай. Без теб не можем. :cry:
 
Еми братле пожелавам ти усепх към бъдещите ти проекти и едно голямо БЛАГОДАРЯ за това което си направил за форум-а а то не е никак малко :)
 
:angel_sadangel: :angel_sadangel: :angel_sadangel: :angel_sadangel: :angel_sadangel: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Не си отивай. Без теб не можем. :cry:

+++ :cry_1:
А и аз реших да са откажа от муто... по определени причини :)
Ами успех с новото начало! :)
 
Успех в начинанието :)
ОТ Mu съм се отказал от много време :)
 
Радвам се за теб че така си решил. Найстина това е голяма загуба на време нерви т.н. Успех за напред и ходи да чукнеш някоя яка кака.
 
успех за напред....благодаря за отделеното време...
 
@newguy, добре дошъл в клуба ;):
 
Еми братле пожелавам ти усепх към бъдещите ти проекти и едно голямо БЛАГОДАРЯ за това което си направил за форум-а а то не е никак малко :)

:( +1