Сайт, с който можете да спечелите Ipod Nano

sharkyrulz

New Member
Joined
Jun 20, 2008
Messages
214
Reaction score
14
Здравейте, хора намерих един много добър сайт, който не е измама. Сайтът се казва VKontakte и е руски. По принцип е сайт за запознанства, доколкото виждам е крадено от Facebook, но там правят конкурси и може да се спечели Ipod Nano от пето поколение. В момента е достатъчно да имаш 5 човека, който са се регистрирали за теб и да спечелиш. Трябва да си в първите 100 човека с най-много хора регистрирали се за тебе (да го кажем реферали), а крайният срок е 19 февруари 2010, 20:00. Аз лично преди 2 дена разбрах за сайта, но ви уверявам, че не е измама, защото днеска разглеждах 2 такива Ipod-а от предишните конкурси спечелени от един приятел. Айде за тези, които се зарибят да цъкат там пожелавам ви успех! (happy)
 
Last edited by a moderator:
Колко скромно от твоя страна да си сложиш линка. :)

Аз нищо не разбрах от това обяснение освен, че трябва да трупаш реферали. Който най-много натрупа печели така ли?
 
Колко скромно от твоя страна да си сложиш линка. :)

Аз нищо не разбрах от това обяснение освен, че трябва да трупаш реферали. Който най-много натрупа печели така ли?

Иначе защо да рекламира сайта, само да му се увеличи конкуренцията, ако няма да спечели нищо от това ? :D
 
Колко скромно от твоя страна да си сложиш линка. :)

Аз нищо не разбрах от това обяснение освен, че трябва да трупаш реферали. Който най-много натрупа печели така ли?

Ами, да. Кажи кое по-точно не разбра то не е голяма философия? Даваш си линка на някой приятел, регистрира се той и ти получаваш 1 точка. В момента в класацията 100-ния участник е с 4-ри точки, а на 1-во място е с 111 ако не се лъжа. Трябва да си някой от тези 100 участници, за да спечелиш. А пък за линк-а нали трябва да си направя и аз рекламата :D
 
Че за кво да ви казва че можете да печелите безплатно? Без да се обиждате мислете малко |-(
 
Доста странно. Вероятно измежду "Ние вече сме 61,238,602." потребителя се уверявам, че има някой доста по-амбициозен да спечели награта. Шанс 1 към 61 238 602.

Философията е голяма. Руски сайт дава награди. Как се доставят наградите например? Имат ли гаранция? В какъв срок се доставят наградите (ако изобщо е истина)?

Доста нелогично ми звучи.
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Еми то не е чисто руски.
www.vk.com е интернационален
www.vkontakte.ru <- е чисто руски
+ 6 кк са World Wide,а конкурса е само за българия :).
 
  • Like
Reactions: sharkyrulz
Доста странно. Вероятно измежду "Ние вече сме 61,238,602." потребителя се уверявам, че има някой доста по-амбициозен да спечели награта. Шанс 1 към 61 238 602.

Философията е голяма. Руски сайт дава награди. Как се доставят наградите например? Имат ли гаранция? В какъв срок се доставят наградите (ако изобщо е истина)?

Доста нелогично ми звучи.

Конкурса е само за България,така че не са 61.273,720 участника (happy) А пък за гаранция немога да ти покажа, освен, че днеска разглеждах player-ите от предните конкурси и всичко е ок. Утре като видя моя човек ще го питам до какви дни си е получил наградата (think)
 
Доста странно. Вероятно измежду "Ние вече сме 61,238,602." потребителя се уверявам, че има някой доста по-амбициозен да спечели награта. Шанс 1 към 61 238 602.

Философията е голяма. Руски сайт дава награди. Как се доставят наградите например? Имат ли гаранция? В какъв срок се доставят наградите (ако изобщо е истина)?

Доста нелогично ми звучи.

Малко късно отговарям, но не бях поглеждал темата отдавна. Наградите се доставят в пощата и за да си ги вземете се плаща 40лв. за обезмитяване понеже идват от USA. Идват в срок от 20-30 дена. :)
 
Ние вече сме 72,274,766 Много интересно кога ставате толкова хора ?