Личен сайт / портфолио

Хах, той на български не може да пише, пък вие го критикувате за английските грешки ...
 
Хах, той на български не може да пише, пък вие го критикувате за английските грешки ...

ok

Намери още една грешка в текстовете ми,и тогава говори...Грешките бяха съвсем неволни,опуснал съм едно "Т" и от бързане съм написал eruo.


И пиша на латиница,защото нямам flex type.
 
Last edited:
ok

Намери още една грешка в текстовете ми,и тогава говори...Грешките бяха съвсем неволни,опуснал съм едно "Т" и от бързане съм написал eruo.

то не може без хейтари (chuckle)
 
Advertising в портфолио. Това е направо комично. Иначе сайта ми харесва.
 
Като за наш човек 500 EUR
 
Мога само да кажа че се радвам че имам приятел като Еволюшанчо и знам че от него става Дизайнер няма спор колкото до хората който избиват комплекси Ебете си майката лайна такива мърши... когато постигнете това което той е постигнал тогава може да опреквате !!!!

Продължавай така Ево С теб съм!!!!!!!!
 
ok

Намери още една грешка в текстовете ми,и тогава говори...Грешките бяха съвсем неволни,опуснал съм едно "Т" и от бързане съм написал eruo.


И пиша на латиница,защото нямам flex type.

Говоря за грешките на български, защото родният ти език, предполагам, е българският, нали ? Това, че сте в някакви цветове, дава ли ви право да нарушавате правилата ?! (KR373N и за теб се отнася) А и има онлайн кирилизатори, стига с тея оправдания, че нямате flex type. Дори има вграден български език в Windows-а. А и не знам къде сте видяли да "hate-я" ...

** Haters gonna hate, както се казва.
 
Last edited:
Говоря за грешките на български, защото родният ти език, предполагам, е българският, нали ? Това, че сте в някакви цветове, дава ли ви право да нарушавате правилата ?! (KR373N и за теб се отнася) А и има онлайн кирилизатори, стига с тея оправдания, че нямате flex type. Дори има вграден български език в Windows-а. А и не знам къде сте видяли да "hate-я" ...

** Haters gonna hate, както се казва.



А ти искаш ли дати натроша грозната физиономия пък да видим дали ше може да пишеш още коментари царул такъв говно такова от вчера си бърше гъза сам се прави на мъж ела да те вида бе ела да ти разбия грозната физиономия смотаняк не се закачай с мен щото откачам!!!
 
  • Like
Reactions: PLMN and Sunwalker
от вчера си бърше гъза сам се прави на мъж

Сам си го каза!

Айде, аз спирам да пиша повече в тая тема. Явно някои хора са твърде simple-minded устроени и ми е жал за тях.

** Като ще ме биеш, идвай. Аз няма да ходя до София, само за да ям бой!
 
Сам си го каза!

Айде, аз спирам да пиша повече в тая тема. Явно някои хора са твърде simple-minded устроени и ми е жал за тях.

** Като ще ме биеш, идвай. Аз няма да ходя до София, само за да ям бой!

подобре никога не идвай защото ще ти е последното идване лайнар такъв и почваш много ама наистина да ме ядосваш .... по добре никога не пиши във Форума !!!!
 
  • Like
Reactions: PLMN
Мога само да кажа че се радвам че имам приятел като Еволюшанчо и знам че от него става Дизайнер няма спор колкото до хората който избиват комплекси Ебете си майката лайна такива мърши... когато постигнете това което той е постигнал тогава може да опреквате !!!!

Продължавай така Ево С теб съм!!!!!!!!

Успокой се бе, сила. (yawn)
 
  • Like
Reactions: hamlet
Много добре направен браво Evo.
Както винаги пак се отклонихте от темата
 
Дал ли си пари на Dark за рекламата? хахахахаха :)

Иначе браво. 10/10 (sun)
 
За какви пари говориш? И каква реклама?
 
Васе , почисти малко успамиха му темата на човека :D: