[Help] Сайт проблем

Да с реално ИП съм .. Преди 1 месец хоствах сървър на цс без проблем а сега изникна този проблем с сайта. Трябва да проверя дали могат да влизат в играта.
 
Да с реално ИП съм .. Преди 1 месец хоствах сървър на цс без проблем а сега изникна този проблем с сайта. Трябва да проверя дали могат да влизат в играта.

Намери ме в Skype.
 
Оправяш проблема си по следния начин. Нагласяш скайпа ти да използва друг порт не 80 (това е с цел да освободи порт 80 за apache) след което спираш хамп стартираш го на ново и в сайта ще ти влизат от др. край на планетата :d: d:
 
Оправяш проблема си по следния начин. Нагласяш скайпа ти да използва друг порт не 80 (това е с цел да освободи порт 80 за apache) след което спираш хамп стартираш го на ново и в сайта ще ти влизат от др. край на планетата :d: d:

Tи нормален ли си бе? Прочете ли въобще какъв му е проблема ?
Щом той може да отваря сайта значи PORT 80 e включен !
 
кой Windows ползваш?
 
Защо ли си мисля, че има нещо общо с deny for all and allow for..
 
няма Гледах... освен ако не е нещо от хамп-а.. понеже с хамп не съм бачкал не можах да направя нищо по въпроса му.
 
В php-то май бяха тея настройки някъде..
 
нещо блокира порт 80 по друг начин немога да го обясня. Той си вижда сайта. А на др хора не им го отваря с ИП-то. Какво може да блокира порт 80. Антивирусна мисля, че няма вече firewalla му е офф. Кво друго може да блокира.
 
нещо блокира порт 80 по друг начин немога да го обясня. Той си вижда сайта. А на др хора не им го отваря с ИП-то. Какво може да блокира порт 80. Антивирусна мисля, че няма вече firewalla му е офф. Кво друго може да блокира.

skype
 
Ми при тоя случай и аз сам го имал!
И сам намирал решение
Изтрий си хампа и да ти го СЛОЖЪТ при мен това е решавало проблема!
 
Според мен използвай по стара версия на xampp при мен беше същия проблем ! Свалих си хампп с по стара версия и сичко се оправи :)
 
Според мен използвай по стара версия на xampp при мен беше същия проблем ! Свалих си хампп с по стара версия и сичко се оправи :)

Наистина пробвай така, имал съм същия проблем с тия новите хампове, смених го с по-дърта версийка от "дат..." и всичко тръгна :)

Успех ;) (y)
 
Мани при дърта да отидеш, тя си е със опит заеби.. ;)