[Help] Проглем с влизането в сървари

CrazYtol3

Member
Joined
Mar 2, 2009
Messages
76
Reaction score
35
Така влизам в сървъра играя и като реша да изляза повече немога да вляза в него все ме искарва докато него истегла наново а също и след като го инсталирам инсталацията се разваля и повече немога да я използвам и всеки път трябва да го тегла когато изляза че да мога да играя моля помогнете същото е и с Autocliclera исписва The application or DLL C:\DOCUME~1\pc User\Temp\Bootstrapper.dll is not a valid Windows image Plase check this against your installation diskete - Моля помогнете мерси предварително
 
...

САМО НА СЕСОН 4 МИ СТАВА ТАКА НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ
 
clienta ти може да е заразен с вирус
 
...

clienta ти може да е заразен с вирус
Сървъра не е мой значи преди си флизах неме искарваше но смениха клиента и тегла го Инсталирам го влизам в му-то и решавам да изляза за 10 мин примерно. После неме пуска и всъщото време инсталацията се разваля и като се опитам да го инсталирам наново без да го истегла. Ми исписва
The file is damage
 
имаш вирус... ;) .exe файловете ти се заразяват... след време няма да можеш да влизаш никъде :)

Пише се проБлем а не проГлем :)
 
имаш вирус... ;) .exe файловете ти се заразяват... след време няма да можеш да влизаш никъде :)

Пише се проБлем а не проГлем :)

И как да го премахна или намеря този вирус ще обеснишли по подробно или как да го пускам без този вирус да заразява .exe файловете.
 
При разерхивирането на архива с му клиента мейн.ексе се заразява и някакси става само за еднократна употреба.. разерхивирай го на ново и така секи път като искаш да играеш. Другия начин антивирусна :)
 
най-добре е да си преинсталираш windows-а (поне аз така правя)