[Help] Проблем с влизането

LockMU

Active Member
Joined
Sep 9, 2013
Messages
249
Reaction score
182
Здравейте , имам проблем с влизането , след като напиша акаунта и паролата цъкам OK и ме изхвърля. Ако може някой да помогне ще съм благодарен. Поздрави
 
Няма си представа какво е, но все пак изтрий си антивирусната и пак изтегли клиента и виж :D В 80% от проблемите с клиента идват от антивирусната :D
 
Баче аз нямам антивирусна |-(
 
Може в CS-а да не си сложил правилните IP-ta. Друго възможно е версията на main.exe да не съвпада с тази на файловете. Влез тук Open Port Check Tool - Test Port Forwarding on Your Router напиши IP-то, което си сложил в CS-а и порта на GS-то и виж дали показва, че порта е отворен.
 
  • Like
Reactions: LockMU
Може в CS-а да не си сложил правилните IP-ta. Друго възможно е версията на main.exe да не съвпада с тази на файловете. Влез тук Open Port Check Tool - Test Port Forwarding on Your Router напиши IP-то, което си сложил в CS-а и порта на GS-то и виж дали показва, че порта е отворен.

Дамянски това не е ли за рутер ? аз съм само с кабел без рутер ! мерси много че и ти удряш едно рамо . Обаче ми се струва че е нещо друго .
 
Дамянски това не е ли за рутер ? аз съм само с кабел без рутер ! мерси много че и ти удряш едно рамо . Обаче ми се струва че е нещо друго .

И все пак направи ли това, което ти предложих?
 
прикачи логове от CS и GS, както и muerror.log от клиента
 
Сега виж каква грешка се изписва в GameServer-а при опит за влизане в играта.
 
  • Like
Reactions: LockMU
Сега виж каква грешка се изписва в GameServer-а при опит за влизане в играта.

Не Мога да се оправя с тези файлове на (DarkMaster Euphoria Files) Ако има нещо и може да дадете някакъв урок направо не знам ...

Благодаря ти Дамяне че се отзова веднага !
 
Е просто си гледаш GameServer-а като влизаш в играта и това е. Като те изхвърли ще напише причината, поради която те изхвърля.
 
  • Like
Reactions: LockMU
Благодаря на всички ви за помоща , и специални благодарности на Дамян и Ivowe3 . Може да заключите темата
 
Когато дава "Disconnect" след кликването на "OK" бутона при логина, това значи, че имаш грешка при настройките на гейм сървърът, а когато е преди - кънект сървъра.
 
  • Like
Reactions: LockMU
Може да не си е настроил портовете правилно.... виж дали ти е на 55901 гейм-а. Може да пробваш и да го смениш. :)
 
  • Like
Reactions: LockMU
Здравейте , имам проблем с влизането , след като напиша акаунта и паролата цъкам OK и ме изхвърля. Ако може някой да помогне ще съм благодарен. Поздрави

имам същия проблем помогнете
 
7301005s.png


Ето това ми изписва като вляза да пиша acc & password и след като цъкна ОК ме дропва