[Help] Проблем с Webshop

naiden4o

New Member
Joined
Aug 19, 2009
Messages
199
Reaction score
8
Здравейте мастери . Искам да ви попитам как мога да направя , като си купуват итеми от webshopa да не могат да си слагат повече от 2 опций на предмета . Нагласено е след 2рата опция да им исписва че няма да им добави итем с повече от две опций , но след като си го аднеш идва при теб . Ако може да ми кажете как да го наглася ще съм много благодарен :):):)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Вариантите са:
От самия webshop има опция която го оправя.

От Query Analyzer - MuOnline - Webshop (мисля, че беше) и там в самата таблица има колона която е нещо от рода ExcOpt или нещо такова... немога да ти кажа точно защото компютъра който ми е със Sql е на ремонт.....та там от 7 го смени на 2 мисля
 
  • Like
Reactions: Milanoob
От самия webshop сам го направил на 2 опций. трябва по подробно да ми обясниш как да го оправя :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
вариантите са:
от самия webshop има опция която го оправя.

от query analyzer - muonline - webshop (мисля, че беше) и там в самата таблица има колона която е нещо от рода excopt или нещо такова... немога да ти кажа точно защото компютъра който ми е със sql е на ремонт.....та там от 7 го смени на 2 мисля


за по ясно на всички в всичките ви уебшопи лимита на опцийте колкото и да го настройвате само js работи до колкото сте го настройли а относно php неработи кода и трябва да се поправи. (става дума за 97д версия)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
за по ясно на всички в всичките ви уебшопи лимита на опцийте колкото и да го настройвате само js работи до колкото сте го настройли а относно php неработи кода и трябва да се поправи. (става дума за 97д версия)

При обновената версия на магазина си работи перфектно :) ето линк-а към всичко за което е нужно http://darksteam.net/showthread.php?t=3789

п.с теглиш уеб магазина за сезон 2 и всичко ще ти работи на 100% ;)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
при обновената версия на магазина си работи перфектно :) ето линк-а към всичко за което е нужно http://darksteam.net/showthread.php?t=3789

п.с теглиш уеб магазина за сезон 2 и всичко ще ти работи на 100% ;)

за с2 да сичко е ок на 100 % но за 97д е така както описах по горе :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
за с2 да сичко е ок на 100 % но за 97д е така както описах по горе :)

Магазина е един и не е определен за класик и за сезини просто различното е webshop.sql :) дали ще е за класик версий или за сезоните това вече е избор на потребителя ;) можете преспокойто да си теглите webshop s2.rar кадето пише ;) и да го ползвате за класик версия но пак да кажа с webshop.sql за тази версия която Ви трябва :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Query Analyzer - MuOnline - Webshop

Таблиците това е :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Намираш това в webshop/wshconf.php

$webshop['limit']['item_option'] = 7;

И го заместваш с
$webshop['limit']['item_option'] = 2;
и си готов!
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Намираш това в webshop/wshconf.php

$webshop['limit']['item_option'] = 7;

И го заместваш с
$webshop['limit']['item_option'] = 2;
и си готов!

Така съм го направил и явно не става !!!
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Магазина е един и не е определен за класик и за сезини просто различното е webshop.sql :) дали ще е за класик версий или за сезоните това вече е избор на потребителя ;) можете преспокойто да си теглите webshop s2.rar кадето пише ;) и да го ползвате за класик версия но пак да кажа с webshop.sql за тази версия която Ви трябва :)
тествах и нестава
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Здравейте да не слагам друга тема дайте ми линк кам wepshop за версията 99B+
че немога да си намеря :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
абе четете през редовете бе сваляте webshop-a за сезон 2 при в инстал папката слагате webshop.sql от вебшопа за 97д и инсталвате и после в кoнфига си нагласяте по колко опци да може да се слагат
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Проблем с логването в WEbSHOPA

здравейте !! Инсталирах webshop 0.8 но при логване ми изписва това: Proccessing your login... Please wait и не влизам никаде даже не изчезва надписа моля помогнете!!!!!
 
  • Like
Reactions: Milanoob
не си инсталирал правилно web shopa инсталирай го пак ако ди дава тази грешка се свъжи с мен :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Магазина е един и не е определен за класик и за сезини просто различното е webshop.sql :) дали ще е за класик версий или за сезоните това вече е избор на потребителя ;) можете преспокойто да си теглите webshop s2.rar кадето пише ;) и да го ползвате за класик версия но пак да кажа с webshop.sql за тази версия която Ви трябва :)

глупости
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Имам още 3 проблема който са малки за късмет...

Моля ако някой е запознат с това да ми отговори.Първия проблем е камъка STONE неможе да се /trade и да се слага в сандъка.Втория е как да променя цените на итемите примерно на Jewelite.Третия е как да променя кръвта на Танталите щото много лесно ги бият :x:x:x
 
  • Like
Reactions: Milanoob