[Help] Проблем с login на Season 2

Ivaylo99

Kiwi
Joined
Feb 17, 2011
Messages
389
Reaction score
378
Имам някъв проблем с логина... едитнал съм main.exe с точните данни, сървъра тръгва без грешки но при влизане в играта не ми се показва login менюто. ето 1 снимчица.

http://i.imgur.com/soimLu0.jpg
 
Щом това не можеш сам да си оправиш, по-добре си остани само играч на тази игра. :)


т.е. провери си ип/портове, няма връзка с CS.
 
Щом това не можеш сам да си оправиш, по-добре си остани само играч на тази игра. :)


т.е. провери си ип/портове, няма връзка с CS.

не бързай да говориш като не знаеш ;д ..
относно проблема ,не си дал много инфо ,но предполагам ,че файловете са ти или на ganja mu ,srteam или MMT понеже те са най-добрите из нета.. пробва ли да влезнеш през launcher? на тия файлове през майн.ехе бъгва попринцип логин панела ;д ако не е от тва проблема пробвай друг едитор за майна.. например main cracker
 
не бързай да говориш като не знаеш ;д ..
относно проблема ,не си дал много инфо ,но предполагам ,че файловете са ти или на ganja mu ,srteam или MMT понеже те са най-добрите из нета.. пробва ли да влезнеш през launcher? на тия файлове през майн.ехе бъгва попринцип логин панела ;д ако не е от тва проблема пробвай друг едитор за майна.. например main cracker

Ако не те бъркам точно ти се мъчи 1 час и последва смяна на версията (от която всъщност съм по доволен че тръгна) :D:

И все пак за да не е спам, сървърът си е тръгвал перфектно, просто от компютъра на който е сървъра не искаше да се конектва. :)
 
Предполагам с firewall-a си бил блокнал CS порта :)
 
Нищо подобно. ivowe3 ми каза да сложа домейн (към който съм си настроил ипто, или пък да едитна в файловете на някой места вместо ип-то да напиша домейна) в main.exe вместо ип-то (или поне така си го спомням :D)

както и да е....
 
Last edited:
Не помня аз да съм бил и като пробвах с тези файлове точно от тва ми беше проблема с логин панела... сложих лаунчер и сичко се оправи
 
Не помня аз да съм бил и като пробвах с тези файлове точно от тва ми беше проблема с логин панела... сложих лаунчер и сичко се оправи
Точно ти беше :D ама както и да е няма значение,,, праща ми някви лаунчери ама и през тях не стана, и след това когато пробвахме с сезон 3 теб те конектваше а мен не,(както и тези които са свързани към същия рутер) и от там стигнахме до извода че от компа на който е сървъра не може да се конектва
 
Нищо подобно. ivowe3 ми каза да сложа домейн (към който съм си настроил ипто, или пък да едитна в файловете на някой места вместо ип-то да напиша домейна) в main.exe вместо ип-то (или поне така си го спомням :D)

както и да е....

Преди няколко дни написах много разбран Guide ама не е одобрен и няма да го одобрят сигурно... точно за това.
 
Last edited:
не знам за кой път пиша в чата да сложат редовни модератори ама... има поне 10 човека които редовно влизат и ще се радват да помагат из форума..
 
не знам за кой път пиша в чата да сложат редовни модератори ама... има поне 10 човека които редовно влизат и ще се радват да помагат из форума..

Не всеки който е редовен става за модератор. Ама стига сме писали в тази стара тема