[Help] Проблем с login на Season 2

Ivaylo99

Kiwi
Joined
Feb 17, 2011
Messages
388
Reaction score
377
Имам някъв проблем с логина... едитнал съм main.exe с точните данни, сървъра тръгва без грешки но при влизане в играта не ми се показва login менюто. ето 1 снимчица.

http://i.imgur.com/soimLu0.jpg
 

Stifi

New Member
Joined
Jun 5, 2008
Messages
175
Reaction score
11
Щом това не можеш сам да си оправиш, по-добре си остани само играч на тази игра. :)


т.е. провери си ип/портове, няма връзка с CS.
 

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Щом това не можеш сам да си оправиш, по-добре си остани само играч на тази игра. :)


т.е. провери си ип/портове, няма връзка с CS.

не бързай да говориш като не знаеш ;д ..
относно проблема ,не си дал много инфо ,но предполагам ,че файловете са ти или на ganja mu ,srteam или MMT понеже те са най-добрите из нета.. пробва ли да влезнеш през launcher? на тия файлове през майн.ехе бъгва попринцип логин панела ;д ако не е от тва проблема пробвай друг едитор за майна.. например main cracker
 

Ivaylo99

Kiwi
Joined
Feb 17, 2011
Messages
388
Reaction score
377
не бързай да говориш като не знаеш ;д ..
относно проблема ,не си дал много инфо ,но предполагам ,че файловете са ти или на ganja mu ,srteam или MMT понеже те са най-добрите из нета.. пробва ли да влезнеш през launcher? на тия файлове през майн.ехе бъгва попринцип логин панела ;д ако не е от тва проблема пробвай друг едитор за майна.. например main cracker

Ако не те бъркам точно ти се мъчи 1 час и последва смяна на версията (от която всъщност съм по доволен че тръгна) :D:

И все пак за да не е спам, сървърът си е тръгвал перфектно, просто от компютъра на който е сървъра не искаше да се конектва. :)
 

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
261
Предполагам с firewall-a си бил блокнал CS порта :)
 

Ivaylo99

Kiwi
Joined
Feb 17, 2011
Messages
388
Reaction score
377
Нищо подобно. ivowe3 ми каза да сложа домейн (към който съм си настроил ипто, или пък да едитна в файловете на някой места вместо ип-то да напиша домейна) в main.exe вместо ип-то (или поне така си го спомням :D)

както и да е....
 
Last edited:

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Не помня аз да съм бил и като пробвах с тези файлове точно от тва ми беше проблема с логин панела... сложих лаунчер и сичко се оправи
 

Ivaylo99

Kiwi
Joined
Feb 17, 2011
Messages
388
Reaction score
377
Не помня аз да съм бил и като пробвах с тези файлове точно от тва ми беше проблема с логин панела... сложих лаунчер и сичко се оправи
Точно ти беше :D ама както и да е няма значение,,, праща ми някви лаунчери ама и през тях не стана, и след това когато пробвахме с сезон 3 теб те конектваше а мен не,(както и тези които са свързани към същия рутер) и от там стигнахме до извода че от компа на който е сървъра не може да се конектва
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
Нищо подобно. ivowe3 ми каза да сложа домейн (към който съм си настроил ипто, или пък да едитна в файловете на някой места вместо ип-то да напиша домейна) в main.exe вместо ип-то (или поне така си го спомням :D)

както и да е....

Преди няколко дни написах много разбран Guide ама не е одобрен и няма да го одобрят сигурно... точно за това.
 
Last edited:

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
не знам за кой път пиша в чата да сложат редовни модератори ама... има поне 10 човека които редовно влизат и ще се радват да помагат из форума..
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
не знам за кой път пиша в чата да сложат редовни модератори ама... има поне 10 човека които редовно влизат и ще се радват да помагат из форума..

Не всеки който е редовен става за модератор. Ама стига сме писали в тази стара тема