Проблем с FileZilla

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
Здравейте, имам проблем с FileZilla не мога да се свържа FTP хостинга а преди нямаше проблеми само известно време не съм я използвал пробвах с 4-5 разбични FTP клиенти но същото нещо пробвах от друго пс и се свързах без проблем
в лога ми изкалва това
Състояние: Неуспешен опит за връзка с "ETIMEDOUT - Connection attempt timed out".
Грешка: Неуспешно свързване със сървър
 
След няколко часа пиши на скайп ще ти помогна. :) прати ми снимка на рутера настройките по скайп. аз като се върна ще ти помогна.
 
Само да вметна, че имах същия проблем но при Win7 64bit .
Оправих го като оставих само да се инсталира където си иска "в ProgramFiles/x86 .
Ако си с такъв windows, надявам се да ти е от помощ.
 
Само да вметна, че имах същия проблем но при Win7 64bit .
Оправих го като оставих само да се инсталира където си иска "в ProgramFiles/x86 .
Ако си с такъв windows, надявам се да ти е от помощ.

да с win 7 64 bita съм то и сега си е инсталирана там преди си работеше просто за известно време не я бях ползвал и сега не мога да се свържа
 
А я виж дали без да искаш не си му махнал отметката при firewall-а.

Проблема не ти е от "РУТОРА" или от т'ва, че си с x64 ;-)
 
А я виж дали без да искаш не си му махнал отметката при firewall-а.

Проблема не ти е от "РУТОРА" или от т'ва, че си с x64 ;-)
+1, тва е щот си черен.
 
Довечера ще го опрашим като се прибера от работа, мисля че се сещам от какво е. ;)
 
А я виж дали без да искаш не си му махнал отметката при firewall-а.

Проблема не ти е от "РУТОРА" или от т'ва, че си с x64 ;-)

80% съм сигурен че е от ROUTER-a. Имал съм такъв проблем, от Virtual Servers не бях пренасочил порта. Другото което е може да е и от firewall-а.

Проблема е някаде по защитните стени или ако има Loopback Adapter от него идва една част от проблемите.
 
80% съм сигурен че е от ROUTER-a. Имал съм такъв проблем, от Virtual Servers не бях пренасочил порта. Другото което е може да е и от firewall-а.

Проблема е някаде по защитните стени или ако има Loopback Adapter от него идва една част от проблемите.

Между другото ако не си на оптика а на меден кабел, провери да не си обърнал входящия кабел да е на изходен порт а изходящия на входящ порт !
Защото създаваш "loop" и големи проблеми на доставчика си.

Работя в фирма за интернет и "loop-а" не е приятен за техниците.

Драсни ми някой ред в скайп, да пробваме да го оправим ;)
 
Аз съм разбрал грешно.
Аз си мислех че иска в негов комп да си влезне с FileZilla. а той си е писал човека че иска в хостинга, така че моя грешка.

Временното решение е: net2ftp - a web based FTP client