[Help] Проблем с Сървър файлове 1.0L

Status
Not open for further replies.

Slackware

New Member
Joined
Oct 19, 2008
Messages
87
Reaction score
17
Значи проблема е следния ... изтеглих сървър файлове от тук в DarksTeam,но когато разархивирам да кажем в дял D: забива до "GameServer" спрял съм Антивирусната няма firewall и т.н ... а пробвам да отворя GameServer-a компа забива и се оправя чак след 1-2 минути ... не мисля ,че проблема ми е от pc -то защото ако имам пуснат антивирус ми го зачита като вирус и не ми дава да го отворя .. Ако някой знае как да оправя тоя проблем да пише ,ще съм му Благодарен ;)
 
смени си антивирусната :d
 
DoKToPe DoKToPe Мили хакерчо ... нали разбираш много бе скъпи мой :( колко пъти "Ми хакна пс" ... ххх май стана обратното :D ... твоя замина не моя и после "ще викам тати" аре оправи се нали разбираш?
 
doktope doktope Мили хакерчо ... нали разбираш много бе скъпи мой :( колко пъти "Ми хакна пс" ... ххх май стана обратното :d ... твоя замина не моя и после "ще викам тати" аре оправи се нали разбираш?

Тук не е мястото за решаване на лични проблеми!
 
Смени gameserver щом забива от там. Виж дали си сменил всичките Ип-та.Да не си объркал нещо, може да не си инсталнал Database добре.Пуснал ли си ODBC ? ако не си го пусни , ако незнаеш какво е .. , това ти подкарва сървъра.Правиш ли папка MuServer . Имашли 40 GB свободна памет ... Ако си пуснал SPF да не си блокирал и Gameserver.exe ? Ако неможеш да се оправиш ме намери в скайп .
skype : ncuxapche
 
  • Like
Reactions: Slackware
не ползвай тези файле аз ти препоръчвам ;)
 
Мерси за препоръката просто немога да намеря 99.62Т затова ползвам тези ... по въпроса с gameservera ще се оправям когато мога сигурно утре ще го видя пак ... мерси за помоща на всички.
 
Смени gameserver щом забива от там. Виж дали си сменил всичките Ип-та.Да не си объркал нещо, може да не си инсталнал Database добре.Пуснал ли си ODBC ? ако не си го пусни , ако незнаеш какво е .. , това ти подкарва сървъра.Правиш ли папка MuServer . Имашли 40 GB свободна памет ... Ако си пуснал SPF да не си блокирал и Gameserver.exe
 
Смени gameserver щом забива от там. Виж дали си сменил всичките Ип-та.Да не си объркал нещо, може да не си инсталнал Database добре.Пуснал ли си ODBC ? ако не си го пусни , ако незнаеш какво е .. , това ти подкарва сървъра.Правиш ли папка MuServer . Имашли 40 GB свободна памет ... Ако си пуснал SPF да не си блокирал и Gameserver.exe

Не мисля ,че ми помагаш като копираш мненията на другите ... прочел съм поста на "elpich", но не ми помогна както и да е нека модераторите или /администраторите на darksteam заключат темата ... няма смисъл само спам ще събере :)
 
само ГС-то ли ти забива или то и сичко след него ?
 
вмомента имам сървър на 1.0л и неми прави проблеми но мисля сменям не за друго но мисля си правя хард сървар пък според мене 1.0л нее за хард а некаф средно ламерски... ако искаш пиши на скайп щи дам мойте файлове!
 
само ГС-то ли ти забива или то и сичко след него ?

Само ГС - Показва ми ,че е вирус ... спирам антивирусната за да не го засича пак същата работа . Пробвах да сменя ГС и отново забива ... незнам как ще го оправям
 
Извинявам се за двойния пост ... намерих си файлове пробвах ги всички неща са на ready без gameserver.exe ... стои 1 час на него и отново си е Running без промени. Търсих из нета gameserver за 1.0L files ,но не намерих ... някакви предложения относно проблема ? ..
 
явно още докато теглиш файловете антивирусната прай няква боза .. или си я махни или я спри и изтегли файловете на ново и пробвай
 
  • Like
Reactions: Slackware
Качи снимките на друг хост или си оправи поста , че нищо не виждам :)
 
За login server мисля че не си сменил някой ИП-та , провери ги пак ако не стане пробвай с други файлове точно сега не се сещам как се оправя а за другата грешка мисля че е от някво животно или NPC нз не е на английски
 
Брат Смени Си Ип-тата Правилно И Внимателно и Ще Видиш Че Ще Трагне ;)
 
  • Like
Reactions: Slackware
В Момента нямам много време да се занимавам ... ще видя кога ще ги фиксвам 100% ще имат и някой друг бъг ... ако модераторите / администраторите искат могат да затворят темата ...

Благодаря на всички за помоща ;)
 
Status
Not open for further replies.