[Help] Проблем със Client

Firewallcho

New Member
Joined
Apr 25, 2011
Messages
323
Reaction score
111
Взех клиент за 99б от тук -> http://darksteam.net/releases/[release]-muonline-clients-package-11845.html
След като влязох във игра видях изпробвах уеб магазина и на мястото на Elemental Mace ми показа Mace of King. Замених скина със този на Elemental Mace и потърсих със Bmdeditor във Data/Local/Item.bmd да сменя името, но не намерих нищо. След това потърсих във Data/item/item.bmd , но всичко ми го изписва със йероглифи. Ако някой може да помогне да се свърже със мен по скайп, ЛС или да пише във темата.
 
клиента ти е стара версия свали си друг
 
клиента ти е стара версия свали си друг

Нали точно това искам старите скинове на итемите, картите и висчко останало. Но се чудя как да оправя само на мястото на Mace of King да пише Elemental Mace. От уеб магазина си вземам Elemental Mace,а във игра ми дава Mace of King. Смених скина сега показва Elemental Mace ,но името остана Mace of King.
 
Прикачи item.bmd и ми кажи точно какво да преименувам :)
 
преименувай Mace of King на Elemental Mace
 

Attachments

  • item.rar
    5.7 KB · Views: 2
Моля да ми помогнете !

Направих си сервер,но използвам клиента на друг сервер.Някои знае ли как да си сменя името там кадето се connect за акаунт и парола и долу в ляво също.Благодаря предварително !
 
Направих си сервер,но използвам клиента на друг сервер.Някои знае ли как да си сменя името там кадето се connect за акаунт и парола и долу в ляво също.Благодаря предварително !

Направи си труда да направиш тема относно проблема ти :)
 
Оправи ли се, защото гледам, че темата е отдавна или да го оправя ?
 
Моля да ми помогнете !

Някой ще ми обясни ли как се оправят тези надписи...с коя програма!
 
BMD Editor едитни Data/Local/Text.bmd
 
Моля да ми помогнете !

и след това...кое да променя (think)