[Help] Проблем със логин в сървъра

Warri0r

New Member
Joined
May 4, 2010
Messages
71
Reaction score
38
Аве като пробам да се логна в сървъра и ми пише No Charge Info от кфо може да е тoя shit ??? файловетеа са на дарко 99b bugles [1.0m] (doh)
 
нз пич ас имам по голям проблем с тоя сервер сичко си баца абсолутно сичко ама кат влезна в самото му не ми показва сервера за цукане там дет си пишеш ацц и пасс а абсолутно сичко тръгва

и маин.ексето сам си настроил .... но не става ... :(:(:(
 
от JoinServer-a е пробвай да го смениш с друг
 
UPDATE VI_CURR_INFO
SET ends_days = '2005', chek_code = '1', memb_name = '123132', memb_guid = '1', sno__numb = '1', Bill_Section = '6', Bill_Value = '3', Bill_Hour = '6', Surplus_Point = '6', Increase_Days = '0'
 
Аве като пробам да се логна в сървъра и ми пише No Charge Info от кфо може да е тoя shit ??? файловетеа са на дарко 99b bugles [1.0m] (doh)

Ако си с muweb, не се логвай със админ ацц-то а направи ново :)
 
Зна4и направих си и аз сервер но немога да се логна влизам в Лаун4ера и като влезна ми пише You Are Dissconect from the server :S
 
зна4и аз съм българ4е зная парфектну белгарски :D: Пусни нова тема и пиши като хората ако не си минал 1 клас Ново букварче. Помагало за всеки ден 1 клас : Цветанова, М., Сергеева, Е., С : Учебни помагала 1-4 клас : Книжарница Books.bg

Еми 5 клас сам и се надявам да ми помогнете :)
 
Еми 5 клас сам и се надявам да ми помогнете :)


мен ми стига повече информация за теб неми трябва разбрах го сървъра няма да просъществува много дълго :)
 
мен ми стига повече информация за теб неми трябва разбрах го сървъра няма да просъществува много дълго :)

Пиши ми на скаип:lb_killer2 :)