[Help] Проблем със конектване в сървъра!

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Значи проблема е следният!
Аз и моят приятел с който правим Emerald Mu Hard 500xp
пускаме сървъра.Тои се конектва влиза си пре спокойно но другите играчи например като мен, от нас се пробвам да вляза но не мога докато вляза и ме дисконектва!
Дали проблемат е това че тои е на "бтк" уш всички ИП-та са направени както трябва аз от нас вкарвам външното му ИП но не успявам да вляза!
Ако някои знае причината за това моля да пусне един пост ;) сървъра е с3 еп1.
 
Last edited:
Значи проблема е следният!
Аз и моят приятел с който правим Emerald Mu Hard 500xp
пускаме сървъра.Тои се конектва влиза си пре спокойно но другите играчи например като мен, от нас се пробвам да вляза но не мога докато вляза и ме дисконектва!
Дали проблемат е това че тои е на "бтк" уш всички ИП-та са направени както трябва аз от нас вкарвам външното му ИП но не успявам да вляза!
Ако някои знае причината за това моля да пусне един пост ;) сървъра е с3 еп1.
Какво сте блокирали с firewall-а?Можеби е от това.:wait:
 
Start>>Control Panel>>WINDOWS FIREWALL=off
 
Съгласен съм с горните мнения!И аз имах същия проблем,изключих Firewall-а и се оправи!Пробвай :)
 
Значи проблема е следният!
Аз и моят приятел с който правим Emerald Mu Hard 500xp
пускаме сървъра.Тои се конектва влиза си пре спокойно но другите играчи например като мен, от нас се пробвам да вляза но не мога докато вляза и ме дисконектва!
Дали проблемат е това че тои е на "бтк" уш всички ИП-та са направени както трябва аз от нас вкарвам външното му ИП но не успявам да вляза!
Ако някои знае причината за това моля да пусне един пост ;) сървъра е с3 еп1.

не сте въвели ИП както трябва проблема не е от Firewall-a щом влизаш и ведна га те дисконектва намери ме в Скайп ще ви помогна ако трябва виж си ЛС-то
 
Аз държах сървъра си на BTK близо 80 дни след което се преместих.....
Но нямах проблеми доколкото помня Firewall-a ти изобщо не го беше пускал :x
 
Точно е от firewall-а неможе тои да си влиза нормално а другият да неможе да влиза.
И закво да го спира при положение че може да блокира само нещата които трябва.
 
Имах същия проблем ,изключих защитната стена на тъпия уин и се оправи :p