[Help] Проблемче

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Значи сега ..

Направих си сървър 97б+99и и сичко тръгва саита тръгва влизам си в сервера да обаче когато се регистрирам от саита мога да се логвам само в саита а в сървъра ми пише че е невалидна паролата и ч др фр му е така не приема праролата (headbang) (headbang) (headbang)

моля ви помогнете много е спешно :(:( :s
 

Bo$cH37o

New Member
Joined
Mar 21, 2010
Messages
367
Reaction score
67
MD5 Оff or On ?
Edit : Дай линк към сайта да го погледна.
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Еми ман мд5 маи ми е он смисал от сервера или от саита трябва да е он ? ако е от саита в саита е он а в сервера не знам :( ако можеш да ми помогнеш сега пак ще го направя и щи дам линк за саита ..
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
направи го офф от сайта и ше са опрай
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
направи го офф от сайта и ше са опрай

ма ман мислиш ли че не сам пробвал ? и он и офф не става при инсталацията има едн на какво да инсталл саита mysql or md5 ина 2 те не става какви ли не саитове пробвах защото си мислех че е от саита ... сега го оправям пак след 10 мин некаде ше го пусна да видите ако не ви се дърпа цлиента от саита ми кажете ше ви го рпатя по скаип :(:s
 

killar4eto

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
463
Смени си JS и CS с такива дето MD5 е off!! И оправи в ДБ-то MuOnline --> MEMB_INFO --> memb_pass varchar 10!!
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
нещо не схващам нов сам в тия работи разбирам от пхп ама не много и не разбрах какво трябва да направя :( как да направя това (Смени си JS и CS с такива дето MD5 е off) и като влзна в MuOnline --> MEMB_INFO --> memb_pass varchar 10!! то си е 10 !! ама не е кикнато .... а и не може ..
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
ма ман мислиш ли че не сам пробвал ? и он и офф не става при инсталацията има едн на какво да инсталл саита mysql or md5 ина 2 те не става какви ли не саитове пробвах защото си мислех че е от саита ... сега го оправям пак след 10 мин некаде ше го пусна да видите ако не ви се дърпа цлиента от саита ми кажете ше ви го рпатя по скаип :(:s

ма ман, мислиш ли че ако сайта не ти правеше акаунтите с мд5 парола, нямаше да имаш проблем с влизането?
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
ма ман, мислиш ли че ако сайта не ти правеше акаунтите с мд5 парола, нямаше да имаш проблем с влизането?

еми ман добре сега го направих мд5 енкриптинг офф да видиме сега прикачвам клиента в саита

и ако може да пробваш .. :) ако стане ще е екстра :)
саита ми е

LD Valide Online News ама иска мозила ето още едно проблемче как да махна да не иска мозила ?
 

Bo$cH37o

New Member
Joined
Mar 21, 2010
Messages
367
Reaction score
67
Web Site Title Hacked by Dev1L

? ? ?
 
Last edited: